Jaunumi novada industrijas objektos

- 30.Janvāris, 2024
Uzņemējdarbība
Laikrakstā

Pašlaik Valmieras novadā ir divi iespaidīgi industriālie objekti. Pirmais – bijušā Valmieras gaļas kombināta teritorijā, kur jau izveidots Rūpniecības un eksporta parks vairāk nekā 14 hektāru platībā ar gatavu apakšzemes infrastruktūru un ielu tīklu.

Šeit vairāki nomnieki apgūst objektus, kurus pielāgos savām vajadzībām, šeit – neskatoties uz dažādu struktūru mēģinājumiem kavēt šo faktiski ne tikai Latvijas aizsardzībai vitāli svarīgo procesu – top arī pilnīgi jauna ražotne bruņumašīnu Patria ražošanai. Otrais objekts ir Valmieras Industriālais parks – iespaidīga 55 hektārus plaša teritorija pilsētas pievārtē Kauguru pagastā, kurā pēc atmežošanas un visas platības skrupulozas atbrīvošanas no sprādzienbīstamiem priekšmetiem tagad stāv priekšā atbilstošas infrastruktūras izbūve. Pagājušajā nedēļa bija patīkami jaunumi abās vietās.

Noslēgta vienošanās par finansējumu Valmieras Industriālajam parkam

Valmieras novada pašvaldība noslēgusi vienošanos ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par Atveseļošanas un noturības mehānisma finansējumu 20 miljonu eiro apmērā projekta Valmieras Industriālā parka attīstība īstenošanai – tieši infrastruktūras izbūvei.

20 MILJONI UZ 55 HEKTĀRIEM. Tik lielas investīcijas plānotas, lai Valmieras Industriālā parka teritoriju padarītu par ikdienā reāli lietojamu potenciālajiem investoriem. Novada pašvaldības arhīva foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru