Kausi "Valmieras" vīriem un "Rubenes" meitenēm

- 26.Augusts, 2020
Sports
Laikrakstā

No piektdienas līdz svētdienai Kocēnu sporta namā un Vidzemes Olimpiskajā centrā norisinājās tradicionālais pirmssezonas turnīrs florbolā Latvian Open 2020, kurā šoreiz piedalījās 25 komandas – 19 vīru un 6 dāmu, tostarp pa divām Ķekavas un Rubenes vienībām, priekšsacīkstēs un finālos spēlējot 2x15 minūšu tīrā laika mačus, kas pēc florbola noteikumiem ir minimālais laiks, lai skaitītos oficiāla spēle.

Pēc pusfināliem, kuros Rubenes vīri sīvā cīņā ar 5:6 piekāpās Valmierai, bet Lielvārde ar 4:3 apspēlēja Latvijas U19 red jaunatnes izlasi, finālā Valmiera ar 3:0 (vārtu guvēji Mārtiņš Broks, Pāvels Semjonovs un Aleksejs Jakovļevs) uzveica Lielvārdi, kļūstot par šo sacensību četrkārtēju uzvarētāju. Mačā par 3. vietu Rubene samērā viegli ar 5:2 uzveica jauniešus izlasi, izšķirošo pārsvaru 5:1 gūstot jau pirmajā puslaikā.

Sieviešu pusfinālos Ķekava ar 2:1 apspēlēja Rubene 1 komandu, savukārt Rubene ar 8:1 sagrāva Ķekavas Bulldogs/NND. Finālā Rubene ar 2:1 pieveica ķekavietes, bet Rubene 1 nācās atzīt Bulldogs meiteņu 1:2 pārākumu.

FBK "Valmiera". LFS publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru