eLiesma.lv Valmieras un Vidzemes ziņas
Savaenergija

Pastaiga pa Piena ceļu

IL

Ilona Fērmane

Autors • 21.01.2025.

Pastaiga pa Piena ceļu
Burtu izmērs
Pastaiga pa Piena ceļu

Kā vairāki citi muzikālie notikumi janvārī, tas iekļauts Valmieras Mūzikas skolas organizētajā Ziemas mūzikas festivālā, kas notiek jau 34. reizi.


Aizviņgad muzikālā spieta tēma bija veltīta medum, lai ģimenes spietojas kā bites izcili vērtīgam un saldam rezultātam. Savukārt pērn bērnus «meklēja kāpostos», jo muzicējošo ģimeņu saieta uzsvars ir dziedāšanas tradīciju pārmantojamība, ko vecākās paaudzes var dot jaunākajām, un vēlams, ka bērnu būtu vairāk. Šogad tēma par Piena ceļu spēlēja pat divējādu lomu, gan uzsverot piena svarīgumu ikviena cilvēkbērna izaugšanā, gan arī vēršot skatus uz mūsu galaktikas zvaigžņu miriādi, atgādinot, ka arī mēs varam censties iegūt kādas zvaigžņu īpašības.

PIRMO REIZI  MUZICĒJOŠO ĢIMEŅU SPIETĀ – GRAVU ĢIMENE. Ārijas Romanovskas foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā

Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 8,00 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.