Laba grāmata par sevi — obligāta?

- 11.Janvāris, 2018
Viedokļi
Laikrakstā

Modes un stila žurnāls Pastaiga tradicionāli gadu iesāk ar Latvijas jauno talantu Zelta desmitnieku. Šogad tajā ierakstīts arī Valmieras teātra scenogrāfs un režisors Reinis Suhanovs, kas izraudzīts arī par žurnāla janvāra numura cilvēku.

Iepazīstoties ar mākslinieka un pārējo jauno talantu domām, raisās pārdomas. Kaut kā ikdienā kolēģus, arī sabiedrībā pazīstamus cilvēkus tik ļoti esam paraduši ielikt sev pieņemamā rāmī un pat nepieļaujam iespēju par personības izlaušanos, apliecināšanos vai kādām neierastām, līdz šim nepamanītām izteiksmes šķautnēm. Jo nav nekā ērtāka, kā domāt, vērtēt raksturot gadiem noturīgās kategorijās.

«Mēs kļūstam vecāki un mēģinām sevi ierobežot. Lai par tevi beigu beigās sanāktu laba dzīves grāmata ar skaistām bildēm. Man nav nekādas vēlmes pēc labas grāmatas par sevi. Man patīk attiecības. Un teātris ir veids, kā ar cilvēkiem satikties un veidot attiecības,» Gada valmierietis 2016 Reinis Suhanovs saka intervētājai Initai Saulītei-Zanderei, bilstot: reizēm, rakstot CV, viņam esot tā kā mazliet kauns, ka darāmo darbu saraksts ir tik garš. Mākslinieks vēl nav sasniedzis Jēzus vecumu, bet apbrīnojami, cik daudz un kā viņš paspējis to visu paveikt.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru