"Latvian Qualification Meet" sacensībās krīt personīgie rekordi

- 28.Maijs, 2021
Sports
Laikrakstā

Maija vidū Ķīpsalas peldbaseinā norisinājās FINA atzītās un starptautiskā kalendārā iekļautās kvalifikācijas sacensības peldēšanā Latvian Qualification Meet ar Latvijas, Igaunijas, Polijas un Senegālas sportistu dalību.

Sacensības norisinājās divās grupās: pirmajā grupā sacentās sportisti, kuriem iepriekš sasniegto rezultātu vērtība ir lielāka par 540 FINA punktiem. Šie sportisti sacensību rīta sesijās cīnījās par iekļūšanu finālos un vakara sesijās par medaļām. Pirmajā sacensību dalībnieku grupā Valmieras BSS pārstāvēja divi peldētāji: Kristaps Miķelsons (Valmieras AKSSC) un Reds Rullis. Pirms sacensībām sportisti trīs nedēļas aizvadīja Latvijas izlases treniņnometnē Turcijā un pēc tam divas nedēļas Rīgā.

Veiksmīgi starti sacensībās un trīs zelta medaļas (200 m kompleksā; 200 m uz muguras; 800 m brīvajā stilā) un viena bronzas medaļa (100 m brīvajā stilā) izcīnītas Kristapam Miķelsonam. Visās distancēs Kristaps ir uzrādījis personīgos rekordus un 200 m kompleksā ar rezultātu 2:07,89 ir sasniegti 716 FINA punkti, kas dod iespēju junioru vecuma grupā ieņemt līdera pozīciju. Šajā pašā grupā veiksmīgi startēja Reds Rullis, kurš, piedaloties piecās sacensību disciplīnās, trijās no tām sasniedza savus personīgos rekordus. Distancē 50 m tauriņstilā ar rezultātu 26,16 viņš izcīnīja 7. vietu (616 FINA punkti).

KRISTAPS MIĶELSONS – Latvijas junioru ranga līderis. Roberta Voskāna (swim.lv) foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru