"Latvijas tirgotāju dienās" Valmierā

- 16.Maijs, 2023
Uzņemējdarbība
Laikrakstā

Pagājušās nedēļas nogalē piektdien un sestdien  Valmieras Olimpiskajā centrā – universālajā sporta spēļu hallē un lielajā auto stāvlaukumā blakus futbola stadionam – notika vērienīgs pasākums Latvijas tirgotāju dienas.

Tajā piedalījās dažādu nozaru pārstāvji – ražošanas uzņēmumi, tirgotāji, amatnieki, izglītības iestādes un arī pašvaldības. Liesma, kas visu apskatīja sestdienas rīta pusē, āra ekspozīcijā piefiksēja piedāvājumu no visām trim Baltijas valstīm. Mūsu dienvidu kaimiņi lietuvieši pasākuma apmeklētājus kārdināja ar smeķīgiem gaļas izstrādājumiem Made in Lithuania, bet ziemeļu kaimiņi igauņi bija atveduši gruntīgu dārza aprīkojumu no virpotiem guļbaļķiem. Protams, visplašākais piedāvājums bija vietējais, no dažādiem Latvijas nostūriem – i ēdams, i dzerams, i dārzā stādāms, i mugurā un galvā velkams, i miesas lutināšanai paredzēts... No žurnālista skatu punkta raugoties, iespējams, kopējā ainā būtu iederējies arī kāds oficiālas tirgotāju organizācijas informatīvais stūrītis, kur aprunāties, piemēram, ar Latvijas Tirgotāju asociācijas prezidentu Henriku Danusēviču. Ja jau pasākuma nosaukums Latvijas tirgotāju dienas, tad kāpēc ne?

ĶIRŠI UN ĶIRŠU KAULIŅI ATSEVIŠĶI. Kaspars Ameriks savas iekārtas prototipu šoreiz nevarēja prezentēt, izmantojot reālus ķiršus, taču izskatījās, ka Valmierā izgatavot plānotais ogu atkaulošanas izpalīgs varētu arī izpildīt to, kas tiek solīts. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru