Latvijas uzņēmēju un amatnieku ražojumi — Vācijā

- 5.Oktobris, 2016
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Piekto gadu septembrī Latvijas uzņēmēji un amatnieki ir aicināti piedalīties starptautiskajā lauksaimniecības izstādē Magdeburgā  (Vācijā).

SIA «Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs» (LLKC)  šajā izstādē pārstāvēja Valmieras konsultāciju birojs kopā ar Vidzemes uzņēmējiem. Atsaucoties uz Latvijas Zemkopības ministrijas (ZM) Starptautisko lietu departamenta vadītāja Arvīda Krivena un Saksijas – Anhaltes federālās zemes ZM departamenta vadītāja Matiasa Villenbokela aicinājumu, Latvijas stendā tika izvietoti tradicionālie produkti degustācijai, kā arī plašs amatniecības darinājumu klāsts. Vairāk nekā 30000 izstādes apmeklētājiem divu dienu laikā bija iespēja iepazīties ar latviešu tradicionālajiem produktiem un tos nogaršot.

Rudzu maize, žāvēts speķītis, ķimeņu un Lapzemes siers, kā arī alus, medus un saldumi pulcināja pie mūsu stenda interesentus un gardēžus. Degustācijas laikā piedāvājām apmeklētājiem visdažādākos izziņas materiālus par Latviju — tūrisma kartes, bukletus, uzņēmumu un mājamatnieku kontaktus, kā arī iespēju iegādāties amatnieku darinājumus.

VĀCIJĀ. Latvijas stendā ar Rūjienas un Beverīnas novada amatnieku darinājumiem izstādes apmeklētājus iepazīstināja un aicināja tos iegādāties rotu meistare no Rūjienas Kristīne Kivleniece. Arvīda Krivena foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru