Makšķerēšana brīvajā klasē

- 8.Septembris, 2017
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Augusta pēdējā svētdienā Burtnieku ezerā notika Valmieras mednieku un makšķernieku biedrības biedru šā gada pēdējās sacensības makšķerēšanā, kā jau tradicionāli — brīvajā klasē. Katrs sacensību dalībnieks atbilstoši makšķerēšanas noteikumiem brīvi var izvēlēties zivju ķeršanas paņēmienu: spiningošanu, velcēšanu, pludiņmakšķerēšanu, gruntsmakšķerēšanu vai mušiņmakšķerēšanu.

Šoreiz tika lietoti četri paņēmieni, izņemot gruntsmakšķerēšanu. Pēc piecu stundu cīņas tika noskaidroti seši labākie copmaņi — pieci pludiņmakšķernieki un velcētājs. Pirmo vietu izcīnīja Juris Puzānovs ar 9450 gramus smagu lomu, viņam  arī 910 gramu rauda! Otrajā vietā Rolands Rākins ar 7410 gramiem lomā, trešajā —  Kaspars Liepiņš ar 6300 gramu lomu, ceturtajā — Ivars Polis ar 5670 gramiem lomā. Piekto vietu negaidīti izcīnīja mūsu jaunais biedrs Kristaps Kuzins, kas velcējot noķēra 5560 gramu līdaku, bet olimpisko sešinieku noslēdza pludiņmakšķernieks Jānis Aizups ar 5020 gramu lomu.

Sacensībās tika noķerti 58,140 kilogrami zivju. Pēc brīvās klases sacensību uzvarētāju apbalvošanas notika vēl viena sumināšana. Apkopojot mūsu biedrības šī gada četru makšķerēšanas sacensību rezultātus, tika noteikts gada labākais makšķernieks. Valmieras MMB 2017. gada makšķerēšanas čempiona titulu ieguva Imants Saulītis, kas šogad izcīnīja pirmo vietu zemledus makšķerēšanā, otro vietu spiningošanā un trešo makšķerēšanā ar pludiņmakšķeri meistarklasē, iegūstot tik lielu punktu pārsvaru, ka varēja šajās sacensībās paslinkot. Rezultātā uzvarētāja punktu summa iznāca 14, bet viņa konkurentiem Ivaram Polim 24 un Jānim Aizupam 26 punkti. Mūsu labākais makšķernieks saņēma čempiona kausu un sponsoru dāvāto aukstuma kasti. Ne asakas 2018. gadā!

UZVARĒTĀJI. No kreisās: Kaspars Liepiņš, Ivars Polis, Kristaps Kuzins, Jānis Aizups, Juris Puzānovs un Rolands Rākins. Priekšplānā Imants Saulītis ar balvu un vēl viens līdzjutējs.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru