Mazais Šefiņš

- 4.Decembris, 2020
Viesis
Laikrakstā

Televīzijas raidījuma «Mazais Šefiņš» vadītājs ir rīdzinieks LŪKASS KĀRLIS EŅĢELIS. Liesma jau rudenī bija ciemos Lūkasa raidījuma studijā, lai aprunātos ar viņu un viņa mammu INGRĪDU BONDARI, kas ir arī raidījuma producente. Sazinājāmies arī pirms šīs intervijas publikācijas. 

Kā radās raidījums «Mazais Šefiņš» un tā nosaukums 

Ingrīda: Esmu producente raidījumam «Esi gardēdis» un citiem projektiem. Mana spēcīgā puse ir kulinārija – tās producēšana, tajā labi orientējos, tāpēc vēlējos izveidot kulinārijas raidījumu bērniem. Pašu izveidotajā studijā Rīgas centrā vairāk nekā pirms gada uztaisījām demoierakstu, kurā Lūkass vada raidījumu un viesa statusā viņam blakus ir mīkstā mantiņa – pele, kas runā ar viņu. Lūkass ļoti labi izspēlēja sižetu bez scenārija. Otrajā variantā filmējās Lūkasa māsa, gatavoja kokteiļus. Šādu projektu piedāvāju divām televīzijām, lai ražo kaut ko bērniem, bet viņi atteicās, jo bērni esot šaura auditorija. Pagāja gads, iestājās kovids. Teicu Lūkasam, ka ir jāsāk kulinārijas raidījums, bet ar ko kopā viņš to vadītu? Sapratu, ka kopā ar citiem bērniem ne, jo tas šajā laikā būtu sarežģīti, un, lai piesaistītu lielāku auditoriju, ir jāaicina sabiedrībā zināmas personības, jo atslēga projektos Latvijā un visā pasaulē ir slavenības. Sazinājos ar ReTV, viņi piekrita rādīt šādu formātu. Raidījumu kopš 11. oktobra katru svētdienas rītu ar atkārtojumu ceturtdienās var skatīties kanālā ReTV. To var arī atrast, meklējot «Mazais Šefiņš» video koplietošanas tiešsaistes sociālā tīkla tīmekļa vietnē YouTube.  Parasti pati domāju saviem projektiem nosaukumu. Šoreiz gribēju izslēgt dažādus gatavošanas vārdus, kas neko neizsaka, tādēļ locīju vārdu šefpavārs, un sanāca Mazais Šefiņš.

MAZĀ ŠEFIŅA STUDIJĀ. Ingrīda Bondare un Lūkass Kārlis Eņģelis. Toma Nordes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Kaspars - 5.Decembris, 2020 - 09:06

Katastrofa! Bērnam nekāda saprašana par virtuvi un tajā notiekošo! Kauns! Noskatījos sižetu ar Anna Panna. Īpaši šarmants mirklis, kur šis puisēns ar mīklas rulli dauza cepumus! Nu tāaaads sveisC!

Pievienot komentāru