Mazākumā grūti cīnīties

- 30.Oktobris, 2020
Sports
Laikrakstā

Trešdien Liepājā Daugavas stadionā Latvijas kausa izcīņas futbolā pusfināla maču ar laukuma saimniekiem aizvadīja Valmiera FC. Mūsējos klapatas sāka vajāt jau iesildoties, kad savainojumā iedzīvojās Falls un viņa vietā laukumā vajadzēja doties Krišam Kārkliņam, kurš nemaz nebija iekļauts sākumsastāvā.

Par to, ka mājinieki noskaņoti kaujinieciski, jau mača 2. minūtē brīdināja liepājnieks Gorbačiks, atmuguriskā šķērītē sitot bumbu pāri valmieriešu vārtiem, savukārt Artūrs Karašausks ar centrējumiem soda laukumā turēja modrībā valmieriešu aizsardzību. Izturējuši laukuma saimnieku ofensīvu, uzbrukumā devās mūsējie, un 8. minūtē pēc Ērika Puncula izpildītā stūra sitiena Kristers Lūsiņš no tālas distances šāva pāri vārtiem. Vēl pēc pāris minūtēm no labās malas centrēja Skopenko, bet soda laukumā nebija neviena valmierieša, kas varētu to pārvērst vārtu guvumā.

ARTŪRS KARAŠAUSKS (ar bumbu) šajā mačā kļuva par valmieriešu cerību kapraci, vispirms izkārtojot savai komandai vairākumu un pēc tam 2. puslaikā pats gūstot vārtus, kā arī palīdzot tikt pie vārtu guvuma komandas biedram. Jāņa Līgata foto  


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru