Mazie valmierieši aizvadījuši pirmos Ernesta Gulbja fonda un "Rimi" stipendijas tenisa treniņus

- 16.Februāris, 2024
Sports
Laikrakstā

Pateicoties atlases procesam, kas norisinājās pērnā gada novembrī, pieci Ernesta Gulbja fonda un Rimi stipendijas ieguvēji no Valmieras un tuvējās apkaimes vecumā no 5 līdz 8 gadiem jau aizvadījuši pirmos treniņus un gatavojas kopīgam treniņam ar pieredzējušo tenisistu Ernestu Gulbi marta beigās.

Pašlaik pieci valmierieši treniņus aizvada Bestes tenisa kortos un Valmieras tenisa klubā, kur par jauno censoņu prasmēm un iemaņām rūpējas treneri  Iveta Brūniņa un Ričards Krūze. Savukārt pārējie 52 stipendiāti treniņus aizvada Liepājā, Rīgā, Vents­pilī, Jelgavā, Rēzeknē, Cēsīs, Ādažos, Jūrmalā, Jēkabpilī, Mārupē, Ogrē, Daugavpilī, Talsos un Piņķos. Kopā ar sertificētiem un pieredzējušiem treneriem bērni piedalās ikdienas treniņos, lai jau marta beigās atrādītu iegūtās prasmes pirmajā kopīgajā treniņā ar Ernestu Gulbi. Šajā kopīgajā treniņā piedalīsies arī tie 50 bērni, kuriem pēc Ernesta Gulbja fonda lēmuma tika sniegta iespēja izmēģināt spēkus tenisā ārpus Rimi stipendiju programmas.

ELIZA KARLIVĀNE (attēlā)  un Ernests Skalbergs ir jaunie tenisisti, kuri Bestes tenisa kortos trenējas, saņemot Ernesta Gulbja fonda un Rimi stipendijas. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru