Melnās domāšanas mantojums

- 26.Septembris, 2023
Viedokļi
Laikrakstā

Kad televīzijā Jāņa Dombura vadītajā raidījumā «Kas notiek Latvijā?» ne tikai prasīgi, bet arī diezgan kašķīgi tika vērtēti Saeimas tikko ievēlētie vai arī neievēlētie jaunā prezidija locekļi un jaunās valdības ministri, partijas «Latvija pirmajā vietā» līderis Ainārs Šlesers nesavaldījās un raidījuma vadītājam skarbi uzsauca: «Beidziet taču nu jau vai visus ar samazgām apliet!»

Līdz šim skeptiski esmu vērtējis paša A. Šlesera dažādus izteicienus, uzsaukumus, arī aicinājumus atlaist Saeimu. Taču to gan atzīšu, ka arī visos tajos viņš un viņa partijas biedri, pat pasakot kaut ko ļoti skarbu, cenšas ievērot demokrātiskā sabiedrībā blakus un kopā dzīvojošu cilvēku paš­cieņu, vismaz ar samazgām nešļakstīties.

Diemžēl Latvijas dažādu interešu grupām un tās pārstāvošajiem politiķiem, arī mediju telpā šī šļakstīšanās, var teikt, nu jau pat pārskābušu kāpostu muciņas sulas uzgāšana kaut vai nedaudz citādāk (nav pat svarīgi – pareizāk, nepareizāk vai vien nedaudz greizāk) domājošajiem atkal ņemas spēkā. Tā nebūt nav attiecināma tikai uz šīs vasaras politiskajām intrigām, norunām Valsts prezidenta vēlēšanu un jaunas valdības veidošanas sakarā.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Skolnieciņš - 30.Septembris, 2023 - 14:52

Ainārs Šlesers ir populists, kurš savulaik izgāzās, kad bija pie varas. Turklāt koķetē ar krievijas oligarhiju.

Pievienot komentāru