Mūsu drošībai

Notiks militārās mācības «Namejs 2021»

- 15.Septembris, 2021
Mūsu drošībai
Laikrakstā

No 24. līdz 26. septembrim Zemessardzes 22. kaujas nodrošinājuma bataljona karavīri, rezerves karavīri un zemessargi piedalīsies Nacionālo bruņoto spēku militārajās mācībās «Namejs 2021», kuru mērķis ir pārbaudīt un pilnveidot vienību gatavību izvērsties valsts aizsardzības uzdevumu izpildei gan patstāvīgi, gan arī kolektīvās aizsardzības sistēmas ietvaros.

Krāču kaktā apgūst veloiemaņas

- 6.Jūlijs, 2021
Mūsu drošībai
Laikrakstā

30. jūnijā Valmieras Krāču kaktā, pie pirmsskolas izglītības iestādes «Krācītes», notika velobraukšanas apmācības jaunizveidotajā velo šķēršļu trasē «BTA Velozinis». Bērnudārza audzēkņi iemēģināja spēkus un piedalījās mini sacensībās jaunajā trasē.

Valmierā ražos "Patria" daļas (1)

- 30.Jūnijs, 2021
Mūsu drošībai
Laikrakstā

Patīkama ziņa un reizē augsts novērtējums Valmieras metālistiem – īsi pirms Jāņiem metālapstrādes uzņēmums SIA Metāro parakstīja līgumu ar Somijas uzņēmumu Patria par sadarbību militārā transportlīdzekļa virsbūves daļu ražošanā. Pašlaik paredzēts, ka šis Valmieras metālapstrādes uzņēmums ražos noteiktas transportlīdzekļa korpusa daļas.

Darīt savu valsti drošāku

- 17.Jūnijs, 2021
Mūsu drošībai
Laikrakstā

Vakar Valmierā, Vienības laukumā, notika svinīgā ceremonija, kurā Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes komandiera amatā stājās pulkvedis Gunārs Kauliņš, nomainot līdzšinējo brigādes komandieri pulkvedi Mareku Ozoliņu.

Bijusī kalpu māja kalpos Zemessardzei

- 27.Maijs, 2021
Mūsu drošībai
Laikrakstā

Otrdien aizsardzības ministrs Artis Pabriks apmeklēja Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes 22. kaujas nodrošinājuma bataljonu Valmierā, lai svinīgi atklātu atjaunoto infrastruktūru Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes teritorijā un piedalītos Valmiermuižas alus darītavas sveiciena pasniegšanā Zemessardzes 30. gadadienā. 

Pašvaldības policijai jābūt

- 21.Aprīlis, 2021
Mūsu drošībai
Laikrakstā

Pagājušajā ceturtdienā apritēja astoņi gadi, kopš sabiedriskās kārtības sardzē stājās pirmā Valmieras pašvaldības policijas patruļa. Lai parunātu par šo jubileju, otrdien ciemojāmies pie Valmieras pašvaldības policijas priekšnieka vietnieces RASMAS GRASBERGAS, kas dienestā strādā no pašiem pirmsākumiem.

Nesaskaņota mājokļa pārbūve: kam jāpievērš uzmanība

- 24.Februāris, 2021
Mūsu drošībai
Laikrakstā

Neskatoties uz jauno projektu vai privātmāju popularitāti, pieprasījums pēc padomju laikā celtiem sērijveida dzīvokļiem joprojām saglabājas augsts. Pašreiz katrs trešais hipotekārais kredīts tiek izsniegts šāda sērijveida dzīvokļa iegādei, no tiem aptuveni 10-20% ir veikta nesaskaņota pārbūve, liecina Luminor apkopotā informācija. Kā nesaskaņota pārbūve var ietekmēt nekustamā īpašuma vērtību un kas par to jāzina – skaidro Kaspars Sausais, Luminor mājokļu kreditēšanas eksperts. 

Jauni profesionāļi Zemessardzē

- 19.Februāris, 2021
Mūsu drošībai
Laikrakstā

Ievērojot visus valdības izdotos noteikumus un Nacionālo Bruņoto spēku pavēles, aizpagājušās nedēļas nogalē notika Zemessardzes 22. kaujas nodrošinājuma bataljona komandējošā sastāva teorētiskās mācības par operāciju plānošanu un pavēļu sastādīšanu kaujas apstākļos apdzīvotās vietās.

Galvenā ideja – satiksmes drošība

- 27.Janvāris, 2021
Mūsu drošībai
Laikrakstā

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Patruļpolicijas nodaļas Satiksmes uzraudzības rotas komandieris majors VILNIS PUROMS, kā pats uzskata, par policistu kļuvis nejaušu sakritību rezultātā: vidusskolas beigšana sakritusi ar Atmodas laiku, kuram sekojušas deviņdesmito gadu krīzes, ģimenes apstākļu dēļ vajadzējis mest mieru studijām, bet, kurš nemācās, tam bijis jāiet valsts militārajā dienestā, kas pagājis Valmieras milicijas nodaļā.

Novērtēts (1)

- 13.Novembris, 2020
Mūsu drošībai
Laikrakstā

INDULIS RŪSIS gan kā Kārtības policijas priekšnieks, gan kā Kriminālpolicijas priekšnieks Liesmā aprakstīts vairākkārt, bet nu viņš jau trešo mēnesi ir Valmieras pilsētas pašvaldības policijas priekšnieks. Lai arī jaunajā postenī vēl nav apritējušas 100 neaizskaramās dienas, Indulis labprāt piekrita ne jau attālinātai, kā tagad modē, bet tiešai sarunai aci pret aci.

Zemessargi nodod zvērestu

- 21.Oktobris, 2020
Mūsu drošībai
Laikrakstā

Sestdien Valmierā, Vienības laukumā, notika svinīgā ceremonija, kurā zvērestu nodeva jaunie Zemessardzes 22. kājnieku bataljona zemessargi, kuri šogad pievienojušies dienestam Zemessardzē.

Zemessardze gatavojas mācībām

- 11.Septembris, 2020
Mūsu drošībai
Laikrakstā

No 25. līdz 27. septembrim Vidzemē notiks Nacionālo bruņoto spēku militāro mācību cikla Namejs 2020 Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes lauka tehniskais vingrinājums Zobens 2020. Ar ko iedzīvotājiem jārēķinās mācību laikā, stāsta ZS 22. kaujas nodrošinājuma bataljona komandieris pulkvežleitnants DMITRIJS OREŠKINS: 

Ērtākas un vieglākas

- 14.Augusts, 2020
Mūsu drošībai
Laikrakstā

«Par jaunajām policijas formām ir grūti kaut ko tā uzreiz pateikt, jo valkājam tās tikai trešo dienu, taču materiāls šķiet ļoti labs, ērti lietot, arī kurpes ir ļoti labas,» tā pagājušās nedēļas trešdienā jauno apģērbu raksturoja Valsts policijas Patruļdienesta rotas komandieris majors Jānis Goba. «Kādas šīs drēbes izskatīsies pēc pirmajām mazgāšanas reizēm un ilgstošas valkāšanas, to redzēsim nākotnē. Pašlaik visi patruļpolicijas darbinieki, kuri pirms pāris mēnešiem tika uzmērīti, staigā jaunajos mundieros. Tā kā formastērpu nomaiņa visā valstī plānota pakāpeniska un līdz pat 2024. gadam, tad tuvāko pāris gadu laikā sabiedrībai likumsargi būs redzami gan jaunajos, gan vecajos, jau pierastajos formastērpos. Nav tā kā vecajos laikos, kad bija neērtas un neelpojošas vilnas bikses. Jaunajām formas ir daudzveidīgas transformācijas iespējas: komplekta detaļas var kombinēt, ik reizi pielāgojot to konkrētā brīža apstākļiem un uzdevumam. Ne­parastākais jauninājums ir līdzšinējo uzpleču – zīmju atrašanās formas priekšpusē. Testēsim, nēsāsim, pēc mēneša varēs spriest, vai mazgājot sarāvušās, taču, pirmo reizi gludinot, bikses bija gludas ātri, ērti un forši,» personīgajā pieredzē dalījās Jānis Goba.