Nāciet vingrot jaunajā trenažieru zālē!

- 6.Oktobris, 2016
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Pagājušajā gadā Naukšēnu novada dome lēma par jaunās skolas piebūves spārna izbūves darbiem, tajā iekļaujot arī jauno trenažieru zāli, jo līdzšinējā zāle, kas atrodas sporta hallē, nav atbilstoša. Speciālistiem apsekojot trenažieru zāles lielumu, tika sagatavots priekšlikums izvēlēties kvalitatīvus, ērti lietojamus un drošus trenažierus, kā arī tādus, kas paredzēti visu muskuļu grupu trenēšanai.

Darbu trenažieru zāle uzsāks jau pavisam drīz  — 10. oktobrī, tādēļ  7. oktobrī pl. 16 un pl. 19 tiks rīkotas apmācības, kā pareizi darboties ar trenažieriem, un sastādītas vingrošanas programmas. Apmeklēt instruktāžu aicinām ikvienu, kas plāno izmantot trenažieru zāli.

Tuvākajos mēnešos trenažieru zāle tiks papildināta ar vingrošanas sienām un spoguļiem. Sākumā zālē plānots piesaistīt treneri, lai apmeklētāji nepieciešamības gadījumā varētu vērsties pēc konsultācijas. Sastādot trenažieru zāles darba laika grafiku, tiks iekļauti divi atsevišķi laiki, kad trenēties varēs tikai sievietes.

Pašlaik jaunā trenažieru zāle tiek izmantota ārstnieciskajai vingrošanai,  kas notiek trešdienās un piektdienās pl. 18.

Jauno zāli aicinām apmeklēt ikvienu, kas grib sevi uzturēt formā un rūpēties par savu ķermeni.

Liels paldies tiem jauniešiem, kuri palīdzēja ienest trenažierus skolā, un priecājos par iedzīvotāju interesi apmeklēt trenažieru zāli.

Sīkāka informācija par trenažieru zāles darba laikiem un citiem jaunumiem būs pieejama www.naukseni.lv, kā arī tiks izvietotas afišas speciāli paredzētās vietās.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru