Noslēdzies mācību gads Naukšēnu novada vidusskolā

- 6.Jūlijs, 2021
Izglītība
Laikrakstā

Ir aizvadīts 2020./2021. mācību gads, un priekšā ir gaidītais vasaras brīvlaiks. Šis mācību gads mums visiem bija izaicinājumu pilns. Apguvām jaunas iemaņas – strādāt un mācīties attālināti. Neskatoties uz to, ka visa mācību gada laikā ir bijuši dažādi ierobežojumi saistībā ar Covid-19, mūsu skolēni ir piedalījušies arī dažādos konkursos un olimpiādēs un guvuši labus panākumus, lai viņus varētu saukt par Naukšēnu novada vidusskolas lepnuma ieguvējiem.

Starpnovadu mācību priekšmetu olimpiādēs sasniegumi matemātikā un dabaszinībās. Matemātikas olimpiādē 2. vietu ieguva 7. klases skolniece Nikola Ziediņa, skolotāja Evija Strazda, savukārt dabaszinību olimpiādē 2. vietu ieguva 5. klases skolniece Marta Liepa, skolotāja Antra Baune.

Liels prieks un lepnums par mūsu skolēnu sasniegumiem mājturības un tehnoloģiju atklātajā valsts olimpiādē. Meitenēm 2. vieta 7. klases skolniecei Simonai Arisai Šulgai, skolotāja Diāna Kaužēna, bet zēniem Atzinības – 5. klases skolēnam Elmāram Šīravam, 8. klases skolēnam Nikam Laubertam un 9. klases skolēnam Regnāram Začam, skolotājs Juris Alps.

49. Starptautiskajā bērnu mākslas izstādē - konkursā LIDICE 2021 9. klases skolnieces Unas Salmiņas darbs ieguva Atzinību un tika izvirzīts tālāk uz nākamo kārtu Čehijā, skolotāja Jana Diča.

Sacerējumu konkursā skolēniem Sibīrijas bērni 1941/1949 – Trimdas bērni 1944 8. klases skolniecei Nikolai Muceniecei 1. vieta, skolotājas Agrita Gruzdiņa un Inga Medne.

PAR MARTAS LIEPAS saņemto Zelta liecību priecājas visa ģimene, turklāt vecāki saņēma arī Atzinības rakstu par atsaucību un ieinteresētību izglītošanas un audzināšanas darbā.

Skolotājas Dana Eglīte un Inga Gaile

 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru