Notikusi tradicionālā Ratu pastaiga

- 11.Jūnijs, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Ģimenes lepojas, ka kļuvušas par vecākiem, ka mazulis jau prot rāpot, sper pirmos soļus vai mācās braukt ar riteni. Ratiņu pastaiga jūnija sākumā notiek Valmieras ielās.

«Šoreiz, ejot ar lielākiem un mazākiem bērniem pilsētas ielās, mēs vēlējāmies pievērst autobraucēju, velobraucēju uzmanību, ka ikdienas solī šo pašu infrastruktūru izmanto arī māmiņas ar bērnu ratiņiem,» tā Valmierā darbojošās Pūriņu skolas vadītāja Arta Masele, kura ik gadu aicina pilsētas un novadu jaunās ģimenes lepoties ar bērniem un prieku par ģimeniskajām vērtībām rādīt arī plašākai sabiedrībai.

«Paldies visiem vecākiem, kas pastaigā piedalījās aizvadītajā sestdienā, spītējot lielajam karstumam, paldies mazajiem, kas bija it visā ieinteresēti,» sacīja Arta, atgādinot, ka Pūriņu skolas durvis ir atvērtas arī vasaras mēnešos.

«Mammām interesē pabūt pašām kopā, aprunāties, un tas ir interesants laiks arī mazajiem, jo viņi apgūst ko jaunu,» uzsver Arta Masele, kuras vadītajā skoliņā no rudens līdz maijam ir plānots un ļoti noslogots dažādu nodarbību grafiks.

«Vasarā vairāk atpūšamies, taču, lai vajadzības gadījumā arī mammas kādu stundu dienā var atpūsties vai nokārtot svarīgus jautājumus, vai kaut aiziet pie friziera, nodrošinām bērnu pieskatīšanas pakalpojumu. Sertificēta auklīte ar bērniem rotaļājas, uzrauga, un mamma pāris stundās var izdarīt sev svarīgo,» par iespēju informēja Arta Masele.

Jau zināms, ka Pūriņu skolas kalendārā ierakstīti arī citi pasākumi, kas notiks augustā un jaunajam mācību gadam sākoties, bet par ratu pastaigu zināms, ka tā jaunos vecākus satikties mudinās nākamgad jūnijā.

RATU PASTAIGA ir viens no veidiem, kā sabiedrībai skaidrot jauno vecāku un bērnu vajadzības. Šoreiz pastaigas dalībnieki vēlējās uzstāt, ka sava vieta starp autobraucējiem un velosipēdistiem ir arī vecākiem ar bērnu ratiņiem un mazajiem staigātājiem. Jāņa Līgata foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru