"Novada Garšas" komanda ciemos Rūjienas novadā

- 15.Jūnijs, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Novada Garšas komanda nesen ciemojās pie LLKC, Pavāru kluba un Zemkopības ministrijas pērn organizētā un pirmo reizi Latvijā notikušā publiskā ēdināšanas sektora konkursa «Mana novada garša» otrās vietas un balvas Sudraba katls ieguvējām Rūjienas novada pirmsskolas iestādes «Vārpiņa» saimniecēm Sarmītes Pasītes un Maijas Zumentes.

Viss no vietējiem produktiem

Saimnieces šoreiz pagalmā gatavoja «PIK NIK» zupu no kataloga Novada Garša produktiem. Tā cūkgaļa bija no SIA «Kunturi», tomātu mērce no Viļķenes pagasta G. Sirmā zemnieku saimniecības «Kronīši», bet dārzeņi no Jāņa Dzirkaļa piemājas saimniecības «Varšavas».

Gunas Ķiberes gatavotās bagetes no kataloga Novada Garša produktiem bija lielisks papildinājums šai gardajai zupai. Bagetēm mīkla tika gatavota no Kocēnu novada Bērzaines pagasta zemnieku saimniecības «Zilūži» piena, Guntara Antonija zemnieku saimniecības «Kaņepītes» bioloģiskajiem kviešu miltiem, Burtnieku novada piemājas saimniecības «Varšavas» bioloģiskajām vistu olām, SIA «Naukšēni» ražotās rapšu eļļas un sēkliņām.

Bagetes tika pasniegtas ar brokastu biezpienu no akciju sabiedrības «Lazdonas piensaimnieks» un maurlociņiem. Viss smaržoja un garšoja lieliski! Un galvenais, ka meistarīgi lietā tika likti vietējie produkti – tepat mūsu reģionā auguši un saražoti.

PROJEKTĀ IESAISTĪTIE. LLKC speciālistes un vietējo produktu ražotāji. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Viesis - 17.Jūnijs, 2021 - 01:01

Novada garša

Pievienot komentāru