Palīdzība Trostjaņecai Ukrainā

- 26.Maijs, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Ukraina joprojām varonīgi cīnās pret Krievijas militāro agresiju. Bojā iet cilvēki, drupās pārvēršas vēl nesen skaistas pilsētas. Izpostīta ir arī Trostjaņeca, un palīdzības akcijā šai Ukrainas pilsētai aktīvi iesaistījušies Valmieras novada iedzīvotāji.

Vēl tikai līdz 1. jūnijam visi labas gribas ļaudis aicināti piepildīt kravas sūtījumu ar Trostjaņecas pilsētas slimnīcai, komunālajam uzņēmumam un pilsētas iedzīvotājiem nepieciešamām lietām. 

Gan jau pilsētas saimniecībā lieti noderēs arī apmēram 50 kvadrātmetrus lielais kamuflāžas tīkls, kas tapis uz skatuves Matīšu Tautas namā. Liesmai sīkāk par šo svētīgo darbu pastāstīja tā iniciators matīšnieks Aldis Ziemiņš: 

«Ideja īsti mana nebija, jo man piedāvāja, ka no Kuivižu zvejnieku ziedotajiem pēc nodošanas limbažniekiem esot viens tīkls palicis – vai mēs arī nevarot kamuflāžas tīklu uzsiet? Tas bija īsi pirms Lieldienām. Es tā padomāju un piekritu arī. Sākotnēji bija paredzēts gatavo kamuflāžas tīklu vest uz Limbažiem, bet tur viņiem kaut kas nesanāca. Tā nu tīkls tagad aizceļoja uz Valmieru un noliktavā gaida, kad tiks formēta palīdzības krava. 

SMAGS, BET LABS! Matīšos daudzu čaklu roku darinātais gandrīz 50 kvadrātmetrus lielais kamuflāžas tīkls ir pietiekami svarīgs – vīriem divatā ir ko nest. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru