Par kultūras lietām Strenčos, Sedā, Jērcēnos, Plāņos...

- 1.Februāris, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Strenču apvienībā viņa par kultūras lietām tur rūpi ne jau pirmo gadu, tāpēc ir īstā kundze, ar kuru Liesmai parunāt par šo jomu plašāk. Jo vairāk tāpēc, ka SARMĪTE CAUNE tagad pilnīgi oficiāli paaugstināta amatā – viņa ir Strenču kultūras centra vadītāja. 

Apsveicu ar jaunu gadu un jaunu amatu! Kādi plāni kultūras jomā šogad visā Strenču apvienības griezumā un arī tikai Strenču pilsētai vien?

Šobrīd nedaudz traucē tas, ka vēl tikai nāk 2023. gada budžets, bet gads pa to laiku jau sācies, un jau arī esam sākuši domāt par pasākumiem. Piemēram, ikgadējos Plostnieku svētkus mēs tiešām sākam plānot jau janvārī. Bet tur tomēr ar budžetu jārēķinās! 

Plostnieku svētki Strenčos taču šobrīd jau saskaņoti pašās augšās, saistīti ar mūsu tautas kultūras mantojumu... 

Tas arī šogad ir pats svarīgākais. Taču šogad arī Strenču pilsētai aprit 95 gadi, vēl Strenču bibliotēkai paliek 10 gadi, kopš tā atrodas šajā ēkā, mums ir arī jubileja Strenču skolai. Tad nu mēs domājam, ka to visu varbūt varētu uz 5. augustu vai arī uz Plostnieku svētkiem, kuri šogad notiks 26. reizi,  savilkt kopā.

JAUNAS KĀPNES DOS JAUNAS IESPĒJAS! Sedas kultūras namam jaunās trepes par vairāk nekā metru paplašina nosacīto skatuves zonu ārdurvju priekšā, uz šiem podestiem, kā uzskata kultūras pasākumu organizatore Sedas kultūras namā Arta Šomase, būs lielākas iespējas organizēt, piemēram, dažādus muzikālos priekšnesumus.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru