Pateicas Valmieras izglītības iestāžu pedagogiem

- 6.Oktobris, 2020
Izglītība
Laikrakstā

Pagājušajā nedēļā Skolotāju dienas ieskaņās koncertzālē «Valmiera» Valmieras pilsētas pašvaldība godināja izglītības iestāžu pedagogus par darbu pagājušajā mācību gadā, par viņu ieguldījumu un nesavtību, strādājot attālināti un veicinot skolēnu sasniegumus.

«Pateicos pedagogiem par profesionalitāti, atsaucību un radošumu šajā izaicinājumu pilnajā laikā! Jūsu devums ir spēcīgi pamati jauno cilvēku izaugsmē. Valmieras mērķis ir nodrošināt kvalitatīvas izglītības iespējas ikvienam skolēnam. Tādējādi svarīga ir individuāla pieeja. Tas ir milzīgs pedagogu darbs, kas palīdz veidoties jaunajām personībām. Valmieras vērtība ir tās cilvēki. Lepojamies ar jums un jūsu paveikto! Lai zinātkāre nerimst ne skolēniem, ne jums, lai vienmēr ir spēja saskatīt skaisto un priecīgo ik dienu,» sveicot klātesošos, vēlēja Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks.

SVEIKTIE SKOLOTĀJI kopā ar Valmieras pašvaldības pārstāvjiem: Iveta Pāže (no kreisās), Līga Vaite, Arta Pūgule-Ignate, Ērika Ivanova, Liāna Viduce, Vaira Vīra, Gunta Lure un Jānis Baiks. Elīnas Kristiņas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru