Pavasari neviens nevar atcelt

- 26.Februāris, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Sējas kalendāri vēsta, ka dārzkopjiem darbu pilnas rokas, jo kaut kas vēl tikai tagad sējams, bet kaut kas jau agrāk iesēts, nu piķējams un veselīgos stādos pārvēršams, bet kas cits ir jaunam pavasarim atmodināms. Par laimi sēklu tirgotavu durvis ir vaļā. «Liesma», ievērojot pandēmijas laika tirdzniecības kārtību, pabija SIA «Agrimatco Latvia» Valmieras veikalā.

Veikala vadītāja – konsultante ARTA ROZENVALDE, izrādot šā gada plašo sēklu, mēslošanas, augu aizsardzības līdzekļu un dārza inventāra piedāvājumu, pastāstīja: 

«Mūsu veikalam Valmierā, Rīgas ielā 76a, šī ir jau devītā sezona. Tā kā dārza preču tirgus kopumā ir ļoti piesātināts, tad SIA «Agrimatco Latvia» tajā ar veikaliem Rīgā, Iecavā un Valmierā ienākusi ar savu vairum- un mazumtirdzniecības koncepciju, kas vēsta: «Mums ir svarīgi, lai jums izdodas!» Lai to maksimāli īstenotu, firmas komanda strādā ne tikai ar profesionālo dārzkopju lielajiem un savlaicīgajiem pasūtījumiem, bet gādā arī par mazāka apjoma dārzkopjiem un pat mazdārziņu īpašniekiem. Rezultātā radītas «Agrimatco» profesionālās, pusprofesionālās un mazo audzētāju sēklu sērijas. No lielajām profesionāļu pakām sēklas paši fasējam arī mazajās paciņās. Ar atbilstoša sortimenta pieejamību gādājam arī par gardēžiem – cilvēkiem, kuri avangardiski katru sezonu vēlas izmēģināt kaut ko jaunu. 

NE TIKAI TIRGO, BET ARĪ KONSULTĒ. Firmas «Agrimatco Latvia» Valmieras veikala speciālistes Arta Rozenvalde (no kreisās) un Evita Jančuka. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru