Pret Liepāju pietrūkst veiksmes galotnē

- 20.Decembris, 2022
Sports
Laikrakstā

Žēl, bet Pafbet Latvijas – Igaunijas līgas maču savā laukumā pret allaž principiālajiem pretiniekiem no Liepājas valmierieši sagaidīja ar apslimušiem uzreiz diviem starta piecnieka basketbolistiem – vīruss bija pieveicis gan komandas kapteini Vēveri, gan saspēles vadītāju Nr. 1 Salenieku.

Toties viesi bija labākajā sastāvā, vēl rindas papildinājuši ar Pērnavas ostā izbrāķēto latviešu punktu mašīnu Geku. Taču ar visu to mačs izvērtās necerēti līdzīgs, un tikai nedaudz vairāk pieredzes un veiksmes pašā galotnē ļāva uzvaru gūt kurzemniekiem.

Valmiera Glass/ViA – BK Liepāja 86:89 (18:24, 27:22, 23:24, 18:19) 

Mājinieki sāk agresīvi uzbrukumā un jau pēc nepilnām 4 minūtēm ar 3 piezīmēm uz ilgu piespiedu atpūtu nosūta valsts izlases centru Šiliņu. Cik grūti nāk punkti pašiem, tik viegli vairākas reizes groza guvums tiek uzdāvināts viesiem. Joprojām mūsu komandā savu pielietojumu meklē austrālietis Gaks, viņa uznācienos komandas spēle, maigi sakot, neuzlabojas. Jau vairākas spēles savu snaipera tēmēkli meklē Lietuvas leģionārs Vaičūns (trejači 0/6), un diez vai viņa pienesums aizsardzībā šādā spēlē atsver gandrīz 25 minūtēs gūtos nieka 2 punktus.

MONSTRS! Izcils sniegums sestdien Džastinam Makkālam (Nr.7), kurš laukumā bez maiņas pavadīja visas 40 minūtes, trāpot grozā 8 metienus no 15, kā arī 8 no 9 soda metieniem. Viņam arī 13 izcīnītas bumbas zem groziem, 2 rezultatīvas piespēles, 1 pārķerta bumba, 2 bloķēti metieni un tikai 1 kļūda! Jāņa Lārmaņa foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru