Prezentē Skaņākalna dabas parka attīstības plānu

- 22.Marts, 2024
Sabiedrība
Laikrakstā

Otrdien, 19. martā, Mazsalacas Kultūras centrā notika tikšanās ar Mazsalacas iedzīvotājiem par Skaņākalna dabas parka attīstību.

Tajā piedalījās Valmieras novada pašvaldības pārstāvji un uzņēmuma SIA «ALPS ainavu darbnīca» pārstāves un koncepta izstrādātājas Ilze Rukšāne, Santa Krēsliņa un Egita Fabiane. Tikšanās laikā tika prezentēts teritorijas attīstības telpiskās struktūras konceptuālais plāns – jāuzsver, ka prezentētais nav projekts, bet gan tikai vīzija par to, kā parku nākotnē varētu attīstīt, līdz ar to netika minētas potenciālās izmaksas. Attīstot parku, mērķis ir izmantot jau esošo infrastruktūru, kā arī papildināt ar jauniem elementiem, lai veidotu kopēju tēlu un stāstu.

Stāsta Ilze Rukšāne: «Izstrādes procesā mums bija svarīgi saprast arī mazsalaciešu viedokli, un aptauja, kas tika veikta par Skaņokalnu, arī nonāca līdz mums, tāpat vērtīgs bija invalīdu biedrības «Atspēriens» sniegtais viedoklis, kuru mēs mēģinājām integrēt.

PREZENTĒJOT KONCEPTU. SIA «ALPS ainavu darbnīca» pārstāves (no kreisās) Egita Fabiane, Ilze Rukšāne un Santa Krēsliņa. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru