Projekts Valmiermuižas pasākumu apmeklētāju ērtībām

- 17.Novembris, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Cienīgi savas darbības pirmo desmitgadi atzīmējusi Valmiermuižas kultūras biedrība. Ar LEADER programmas palīdzību biedrība īstenojusi projektu Daudzveidīgi kultūras pasākumi un aktivitātes Valmiermuižā. Tā mērķis – uzlabot pasākumu norisi, dažādot sabiedriskās aktivitātes, kā arī radīt ērtības Valmiermuižas apmeklētājiem.

Valmiemuižas kultūras biedrība, pateicoties projektā iegūtajam finansējumam, iegādājusies četras teltis un 16 gaismas virtenes. Šie pirkumi sekmēs rīkoto pasākumu un notikumu dažādošanu Valmiermuižā. Ilgtermiņā tas veicinās Valmieras novada kultūras dzīves pilnveidošanos, kultūrpiedāvājuma daudzveidību, palīdzēs organizēt gan izklaides pasākumus, gan kultūras un izglītojošas aktivitātes, tai skaitā tik ļoti iecienītos pasākumus – Valmiermuižas etnomūzikas festivālu, mājražotāju un amatnieku tirdziņus Gardu muti, mākslas izstādes, muzikālus un kino pasākumus, radošas darbnīcas jaunu prasmju apgūšanai.

LABAS TRADĪCIJAS. Valmiermuižas kultūras biedrība Miķeļdienu šī gada 17. septembrī Valmiermuižas parkā atzīmēja ar kārtējo Gardu muti tirdziņu.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru