Projektu konkursā «Sev, tev novadam» atbalstītie projekti

- 4.Marts, 2022
Sabiedrība
Laikrakstā

Projektu konkursā «Sev, tev, novadam» šogad priekšroku deva senioru idejām un iesniegtajiem projektiem.  

Valmieras novada fonds, ziedotāji un padome ar savu vērtējumu apstiprinājusi līdzekļu piešķiršanu Valmieras pilsētas un apkaimes iedzīvotāju iesniegtajiem projektiem ar kopējo summu 4065 eiro. 

Šogad liela daļa «Sev, tev novadam» projektu konkursā iesniegto ideju tapa Valmieras novada fonda (VNF) organizēto Senioru domražu laikā iepriekšējā gada nogalē. «Paldies visiem iedzīvotājiem par iniciatīvu un Valmieras novada pašvaldībai par iesaisti un atbalstu domražu rīkošanā,» saka Valmieras novada fonda vadītāja Patricija Siliņa. Šis kopdarbs bijis veiksmīgs, un kopā saņemti 13 projektu iesniegumi, kas vērsti uz savas kopienas uzlabošanu.

Biedrības «Kristīgais žēlsirdības centrs» projekts saņēma finansējumu 360 eiro apmērā. Projekts «Senioru Dienas centra izveide» tiek radīts, lai pievērstu sabiedrības uzmanību  veco ļaužu dzīves problēmām un parādītu, ka arī seniori var dzīvot ar prieku par dzīvi un sevi.

SENIORU DIENAS CENTRA ATKLĀŠANĀ. Brīvprātīgā Sandra stāstīja par potenciālajām nodarbībām senioriem un pensionāriem. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru