Radoši izpausties kopā ar bērniem

- 10.Decembris, 2021
Viesis
Laikrakstā

EVITA ZIPLĀNE-BĒRZIŅA vada pulciņus «Tehniskais radošums» un «Esi dabā» Valmieras Jaunatnes centrā «Vinda». Viņa pati atzīst, ka ir radoša persona, kam patīk strādāt ar bērniem. Aicināju Evitu uz sarunu par to, kā ir mūsdienās strādāt ar bērniem un darboties radoši. 

Kā nonācāt «Vindā»? 

Vispār es nāku no Limbažiem, tad ar ģimeni pārvācāmies dzīvot uz Valmieru. Pastrādāju dažādus citus darbus un tad izdomāju iestāties Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolā, pieaugušo programmā Interjera dizains. Tā bija divgadīga programma. Kad pabeidzu pirmo gadu, iedomājos, ka būtu forši, ja es pati varētu vadīt kādu interešu izglītības pulciņu. Mācījos tālāk, bet tā doma man bija visu laiku iekšā, līdz ieraudzīju «Vindas» sludinājumu par to, ka viņi meklē jaunus pulciņu vadītājus. Tas bija īstajā laikā! Atnācu šeit, parunājos, izdomāju savu pulciņa nosaukumu un saturu un sāku strādāt! Šis man ir jau trešais gads, kopš strādāju «Vindā». Tagad esmu ieskrējusies, no sākuma bija mazliet taustīšanās. 

Kāpēc tieši «Tehniskais radošums»? 

Tādēļ, ka «Vindai» bija vēlme, lai ir pulciņš, kas nāk pēc «Mazajiem ziķeriem», ko vada Dzirkstīte. Manis vadītais pulciņš ir tāds starpposms, lielākie bērni pēc tam var iet pie Pētera veidot mašīnu modeļus.

EVITA ZIPLĀNE-BĒRZIŅA šogad arī saņēma balvu izglītībā par darbu «Vindā» un atzīst, ka tā ir motivācija strādāt tālāk. Valmieras pašvaldības foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru