Rūjienas veterinārā klīnika uzņem apgriezienus

- 19.Septembris, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Rūjienas veterināro klīniku «Birzmaļi» ir viegli atrast. Tūlīt aiz Pārupes veikala jānogriežas pa kreisi, un tur arī būs Kalna iela, kas ved tieši uz baznīcu. Klīnika ierīkota Kalna ielas 11. nama saimniecības ēkā un darbojas jau divus gadus.

Tā ir klīnika, kurā rūjienieši var saņemt visa veida palīdzību saviem mājas mīluļiem. Te strādā veterinārārstes SANDRA DREIMANE un BAIBA ŠMITE. Sandra savu darbu veltī pārsvarā lielajiem dzīvniekiem, Baiba – mazajiem. 

Kāpēc klīnikai tieši tāds nosaukums?

Sandra: – Savas dzīves pirmos četrdesmit gadus nodzīvoju Vilpulkas pagastā, kur maniem vecākiem piederēja zeme un Birz­maļu mājas. 1993. gadā nodibināju zemnieku saimniecību ar nosaukumu «Birzmaļi», un tas ir arī juridiskais uzņēmums, kurā mēs abas ar Baibu tagad strādājam.

Ikkatrā profesijā aizvien pieaugoša vērtība ir pieredze. Kāds, Sandra, ir bijis tavs ceļš un pieredze veterinārijā?

– Pēc 8. klases mācījos Smiltenes tehnikumā, pēc tam bija dilemma – strādāt kolhozā vai studēt. Tajos laikos daudzi izvēlējās strādāt, jo veterinārfeldšeriem bija labas algas, bet vecāki mani mudināja studēt. Augstskolu pabeidzu 1993. gadā. Tolaik mūspusē strādāja vairāki ārsti – Modris Čukurs, Aina Judžērija, Vineta Vadmaliņa un citi, un šajā darbā vakanču vairs īsti nebija. Mani uzaicināja Virķēnu lauksaimniecības skolā par arodapmācības meistari un veterinārārstu-zootehniķi, jo skolai bija govis un cūkas.

KLĪNIKĀ «BIRZMAĻI» ir viss, lai varētu ārstēt un operēt. Dzīvniekiem palīdzēs veterinārārstes Sandra Dreimane un Baiba Šmite.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru