Rūta Jansone – gudrākā Latvijas sestklasniece!

- 27.Oktobris, 2021
Izglītība
Laikrakstā

Televīzijas dievi šoruden bijuši īpaši labvēlīgi Valmieras Viestura vidusskolai – dalībai Latvijas Televīzijas raidījumā «Gudrs, vēl gudrāks» tika izvēlēti četri Viesturskolas sesto klašu skolēni.

Turot īkšķus un brīžiem arī aizturot elpu, sekojām līdzi Rūtas Jansones, Edgara Putniņa, Martas Vaļģes un Laimiņa Mastiņa veiksmēm un neveiksmēm pusfināla raidījumos, priecājāmies par katru pārvarēto sacensību kārtu. Kad abas meitenes – Marta un Rūta – iekļuva raidījuma finālā, šķita, ka sasniegts jau ļoti daudz. 

Taču izrādījās, ka tas nebūt nav viss. «Gudrs, vēl gudrāks» sesto klašu finālā 22. oktobra vakarā varējām vērot, kā par uzvarētāju un pašu gudrāko sestklasnieci kļūst mūsu Rūta Jansone! 

Klases audzinātājai Mairai Tiltiņai, kas bija kopā ar Rūtu raidījuma filmēšanā, meitenes uzvara nebija pārsteigums. Viņa saka: «Rūtas zināšanu veiksmes atslēga ir gribu, varu, tas ir interesanti! Viņa prot iedvesmot, ka zināt ir stilīgi un aizraujoši.»

TELEVĪZIJAS ATMOSFĒRĀ Rūta Jansone neapmulsa, sniedza pareizās atbildes uz «Gudrs, vēl gudrāks» jautājumiem. Viņu atbalstīja klases audzinātāja Maira Tiltiņa, kas bija kopā arī uzvaras mirklī. Foto no personiskā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru