Sabiedrība

Vidzemes slimnīcā uzstādīts jaunākās paaudzes mamogrāfs

- 15.Marts, 2024
Sabiedrība
Laikrakstā

Vidzemes slimnīcas Diagnostiskās radioloģijas nodaļā uzstādīta jaunākās paaudzes digitālā mamo­grāfijas iekārta Fujifilm Amulet Innovality, kas dod iespēju veikt izmeklējumus ar mazāku starojumu un saudzīgāku izmeklējamās zonas kompresiju. Svarīgi atcerēties, ka mamogrāfija ir uzskatāma par vienu no efektīvākajām metodēm, lai savlaicīgi atklātu krūts vēzi. 

Cilvēks cilvēkam cilvēks

- 8.Marts, 2024
Sabiedrība
Laikrakstā

Parakstot svinīgo sadarbības līgumu un organizējot projektu «Svētku galds», organizācija «Hospiss LV» un Vidzemes slimnīca uzsāka brīvprātīgā darba projektu Hronisko pacientu aprūpes nodaļā.

Palīdzēts pusmiljonam bēgļu (1)

- 2.Februāris, 2024
Sabiedrība
Laikrakstā

Ir noslēdzies biedrības «Tavi draugi» līdz šim apjomīgākais, ilgstošākais un sarežģītākais projekts, kas tika uzsākts 2022. gada septembra beigās Latvijas – Krievijas pierobežā, nodrošinot atbalstu Ukrainas karā cietušajiem uzreiz pēc robežas šķērsošanas.

Bērnu aizsardzības centra turpmākās funkcijas

- 26.Janvāris, 2024
Sabiedrība
Laikrakstā

Aizvadītajā nedēļā labklājības ministrs Uldis Augulis, Bērnu aizsardzības centra vadītāja Gunita Kovaļevska un Bērnu aizsardzības centra vadītājas vietniece Liene Kauliņa-Bandere preses konferencē informēja par Bērnu aizsardzības centra turpmākajām funkcijām.

Latvijas Sarkanā Krusta Valmieras nodaļa turpina darboties

- 12.Janvāris, 2024
Sabiedrība
Laikrakstā

Biedrības «Latvijas Sarkanais Krusts» (LSK) Vidzemes komitejas Valmieras nodaļā, Stacijas ielā 26, iedzīvotājiem ir iespējams saņemt dažāda veida atbalstu. Tur atrodas izdales punkts, kur var saņemt pārtikas un higiēnas pakas no Eiropas atbalsta fonda,  darbojas ziedojumu punkts, kur iespējams gan ziedot, gan saņemt mantas – apģērbu, apavus, aksesuārus, traukus, tekstilizstrādājumus un citas mantas.

Ikdiena sastāv no mazajiem sasniegumiem

- 5.Janvāris, 2024
Sabiedrība
Laikrakstā

Katram aizvadītajā 2023. gadā ir gājis citādi – kādam labi, kādam ne tik labi, kādam pa vidu. Katram sava pieredze, savi padarītie un uzsāktie darbi, tāpēc aicinājām uz sarunu ANITU VAIVODI, Valmieras SOS bērnu ciemata vadītāju, lai viņa nedaudz pastāsta, kā ir gājis 2023. gadā, un nedaudz ieskicē nākotnes plānus.

Iespēja satikties kopā

- 15.Decembris, 2023
Sabiedrība
Laikrakstā

Otrdien, 12. decembrī, Kocēnu kultūras namā norisinājās projekta «Vidzeme iekļauj» noslēdzošais pasākums bērniem ar funkcionāliem traucējumiem Valmieras novadā.

Likteņa pirksts Rožkalnos

- 20.Oktobris, 2023
Sabiedrība
Laikrakstā

Kad maija beigās izdzirdēju par ugunsnelaimi Camphill nodibinājumā «Rožkalni», pirmā doma, kas iešāvās prātā, bija – kas tagad notiks ar Rožkalniem? Kur paliks ciematnieki?