Sabiedrība

Vidzemes jaunatnes NVO festivāls

- 14.Jūnijs, 2024
Sabiedrība
Laikrakstā

Aizvadītajā nedēļā Liepā norisinājās tīklošanās un labās pieredzes apmaiņas pasākums «Vidzemes jaunatnes NVO festivāls», uz kuru tika aicinātas Vidzemes nevalstiskās organizācijas (NVO) un neformālās grupas, kas darbojas ar jauniešiem.

Tuvāk Valmieras jauniešiem

- 7.Jūnijs, 2024
Sabiedrība
Laikrakstā

Valmieras Jauniešu māja uzsāk mobilo darbu ar jauniešiem. Jaunatnes darbinieki saka, ka šovasar būs tur, kur ir jaunieši, tāpēc Valmieras jauniešiem vasaras sezonā būs atvērta Pop-up Jauniešu māja Daliņu pludmalē.

Piedalās Brīvdabas muzeja gadatirgū

- 7.Jūnijs, 2024
Sabiedrība
Laikrakstā

Nedēļas nogalē visi ceļi veda uz Latvijas Etnogrāfisko brīvdabas muzeju, un starp vairāk nekā 500 lielā Gadatirgus dalībniekiem piedalījās arī Valmieras daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centra «Solis» pārstāves ar keramikas, tekstila un koka dizaina elementiem un citām skaistumlietām, kas ar mīlestību, pacietību un rūpību radītas atbalsta centros Laiva un Solis.

Personiskajā pieredzē tapis atbalsts

- 24.Maijs, 2024
Sabiedrība
Laikrakstā

«Liesma» pirms nedēļas rakstīja par to, kādi pakalpojumi cilvēkiem ar funkcionāliem un garīga rakstura traucējumiem izveidoti un tiek attīstīti Smiltenē. Viss notiek daudzfunkcionālajā atbalsta centrā «Īve», bet rūpi par pakalpojumu saturu tur biedrība «Cerību spārni». 

Atkal tikuši līdz baznīcas kliņķim

- 10.Maijs, 2024
Sabiedrība
Laikrakstā

4. maijā Valmierā finišēja tradicionālā skrējiensoļojuma Rīga – Valmiera dalībnieki. Toms Komass otro reizi laboja trases rekordu, bet ultragaro distanču skrējēja Diāna Džaviza laboja Latvijas rekordu 100 km vieglatlētikas disciplīnā.

Ziedojumu vākšanas kampaņa

- 24.Aprīlis, 2024
Sabiedrība
Laikrakstā

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija 6. un 20. aprīlī sadarbībā ar studentu programmas Southwestern Advantage brīvprātīgajiem vāca ziedojumus jauno vecāku atbalsta programmai «Piedzimstot bērniņam».

Vidzemes slimnīcā uzstādīts jaunākās paaudzes mamogrāfs

- 15.Marts, 2024
Sabiedrība
Laikrakstā

Vidzemes slimnīcas Diagnostiskās radioloģijas nodaļā uzstādīta jaunākās paaudzes digitālā mamo­grāfijas iekārta Fujifilm Amulet Innovality, kas dod iespēju veikt izmeklējumus ar mazāku starojumu un saudzīgāku izmeklējamās zonas kompresiju. Svarīgi atcerēties, ka mamogrāfija ir uzskatāma par vienu no efektīvākajām metodēm, lai savlaicīgi atklātu krūts vēzi. 

Cilvēks cilvēkam cilvēks

- 8.Marts, 2024
Sabiedrība
Laikrakstā

Parakstot svinīgo sadarbības līgumu un organizējot projektu «Svētku galds», organizācija «Hospiss LV» un Vidzemes slimnīca uzsāka brīvprātīgā darba projektu Hronisko pacientu aprūpes nodaļā.

Palīdzēts pusmiljonam bēgļu (1)

- 2.Februāris, 2024
Sabiedrība
Laikrakstā

Ir noslēdzies biedrības «Tavi draugi» līdz šim apjomīgākais, ilgstošākais un sarežģītākais projekts, kas tika uzsākts 2022. gada septembra beigās Latvijas – Krievijas pierobežā, nodrošinot atbalstu Ukrainas karā cietušajiem uzreiz pēc robežas šķērsošanas.

Bērnu aizsardzības centra turpmākās funkcijas

- 26.Janvāris, 2024
Sabiedrība
Laikrakstā

Aizvadītajā nedēļā labklājības ministrs Uldis Augulis, Bērnu aizsardzības centra vadītāja Gunita Kovaļevska un Bērnu aizsardzības centra vadītājas vietniece Liene Kauliņa-Bandere preses konferencē informēja par Bērnu aizsardzības centra turpmākajām funkcijām.

Latvijas Sarkanā Krusta Valmieras nodaļa turpina darboties

- 12.Janvāris, 2024
Sabiedrība
Laikrakstā

Biedrības «Latvijas Sarkanais Krusts» (LSK) Vidzemes komitejas Valmieras nodaļā, Stacijas ielā 26, iedzīvotājiem ir iespējams saņemt dažāda veida atbalstu. Tur atrodas izdales punkts, kur var saņemt pārtikas un higiēnas pakas no Eiropas atbalsta fonda,  darbojas ziedojumu punkts, kur iespējams gan ziedot, gan saņemt mantas – apģērbu, apavus, aksesuārus, traukus, tekstilizstrādājumus un citas mantas.

Ikdiena sastāv no mazajiem sasniegumiem

- 5.Janvāris, 2024
Sabiedrība
Laikrakstā

Katram aizvadītajā 2023. gadā ir gājis citādi – kādam labi, kādam ne tik labi, kādam pa vidu. Katram sava pieredze, savi padarītie un uzsāktie darbi, tāpēc aicinājām uz sarunu ANITU VAIVODI, Valmieras SOS bērnu ciemata vadītāju, lai viņa nedaudz pastāsta, kā ir gājis 2023. gadā, un nedaudz ieskicē nākotnes plānus.