Sastāva aprises atklājas pamazām

- 2.Septembris, 2022
Sports
Laikrakstā

Kaut arī jau teju mēnesi Valmiera Glass/Vidzemes Augstskolas vīru basketbola komanda trenējas jaunā galvenā trenera Toma Kerša un trenera Oskara Virša vadībā, kluba vadība tikai pamazām atklāj sastāvu jaunajai 2022./2023. gada sezonai.

Patlaban sporta zālē kopā ar basketbolistiem, kuriem jau līgumi ar klubu kabatā, trenējas arī vairāki Latvijā pazīstami spēlētāji, piemēram, Viktors Iļjins, Edmunds Elksnis un Rihards Kuksiks, iespējams, kādu no viņiem redzēsim arī Valmiera Glass/Vidzemes Augstskolas sastāvā, jo kopā ar jaunajiem basketbola talantiem – lielākoties spēlētājiem līdz 24 gadu vecumam – vieta kādam pieredzējušam groza bumbas meistaram komandā atradīsies...

Patlaban no vietējiem spēlētājiem līgumi ar klubu ir Nikam Saleniekam, Kristeram Elksnītim, Valteram Vēverim (visi dzimuši 2000. gadā), Edgaram Kaufmanim (1999) un Ričardam Greitānam (2001). Komandā būs arī vairāki leģionāri, divi no viņiem jau noslēguši līgumus, vēl kāds pārītis trenējas kopā ar mūsējiem, rādot savu varēšanu kluba vadībai.

TADS VAIČŪNS. Foto no basketnews.lt 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru