Solis kļūst par vecākās paaudzes deju kolektīvu un aicina pulkā dejotājus!

- 6.Decembris, 2019
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Valmieras pagasta kultūras nama deju kolektīvs Solis ir nolēmis kļūt par vecākās paaudzes deju kolektīvu (F grupa). Turpmāk viņus uz skatuves pieteiksim ar nosaukumu «Deju kopa Solis».

Laikam ejot uz priekšu, kolektīva uzticīgākie dejotāji izteikuši vēlmi sākt darbu pie mazliet mierīgākām dejām, bet ar to pašu dzirksti acīs. Dodoties pretī jaunam izaicinājumam, deju kopa Solis meklē jaunus dalībniekus, kuri gatavi piedalīties mēģinājumos, koncertos, dalīties ar dejotājiem priekos un bēdās utt. Pašlaik kolektīva vadītāja ir Mārīte Saulīte, kura aizvieto Edgaru Baueru, kurš kolektīvu turpinās vadīt no 1. februāra.

Ja esi vecumā 50+, arī tad, ja tev nav iepriekšējas deju pieredzes, būsi laipni gaidīts Soļa kolektīvā. Papildu informāciju var saņemt, zvanot Mārītei Saulītei pa tālr. 26182505.

Deju kolektīvs Solis Valmieras pagasta kultūras namā darbojas kopš 1998. gada. Šajā pastāvēšanas laikā kā vidējās paaudzes deju kolektīvs ar koncertiem pabijis Anglijā, Zviedrijā, Ungārijā, Bavārijā, Čehijā, Lietuvā, Slovākijā, Krētā (Grieķija), tautisko deju festivālā Krakovā (Polija). Protams, dejots koncertos arī Latvijā pie draugiem: Mālpilī, Saldū, Rūjienā, Alūksnē, Brocēnos, Naukšēnos, Līgatnē, Cēsīs, Liepā, Strenčos, Matīšos, Palsmanē, Rencēnos un Valmierā. Piedalījies Dziesmu un Deju svētkos Rīgai-800 un Latvijas Dziesmu un Deju svētkos 2003. gadā, 2008. gadā un 2013. gadā.

SOLIS 2019. gada vasarā. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru