Spēka formula dzīves laikā mainās

- 15.Jūlijs, 2019
Viesis
Laikrakstā

INESE OZOLA ir modes zīmola Amoralle dibinātāja. Amoralle rada produktus, kas atmodina un vairo sievišķību, kura mīt ikvienā sievietē. Ar dalību pasaules lielākajās izstādēs Parīzē, Ņujorkā un Dubaijā uzņēmums ir ieguvis uzticamus partnerus un zīmola tērpu novērtējumu visā pasaulē. Amoralle zīmola filozofija ir iedvesmot sievietes. Ineses Ozolas pārliecība ir, ka sievietes var izdarīt pilnīgi trakas lietas, bet par to, kā tajā pašā laikā saglabāt sievišķību, viņa stāstīja konferencē Līdere.

Nav jau izvēles

Visu savu apzināto mūžu, runājot par sievietes spēku, es domāju, ka sievietes spēks ir viņas vājumā. Ka sievietes spēks ir murrāšanā, sievietes spēks ir skaisti izskatīties, sievietes spēks ir iedvesmot. Bet šobrīd man ir pilnīgi skaidrs, ka ne tikai tas ir sievietes spēks. Tā tas ir, bet tā ir tikai maza daļiņa patiesības. Sievietes spēks ir spējā iet un darīt, nebaidīties, būt drosmīgai un nekad neapstāties. Ko es daru, kad ir slikti? Ja man pietiek spēka, es uzvelku augstpapēžu kurpes, uzkrāsoju sarkanas lūpas, un visi man saka: o, tu tik labi izskaties! Īstenībā man citreiz ir slikti.

Mana spēka formula ir tāda, jo nav jau arī izvēles. Man ir bērni, un man ir darbs, ko es mīlu un kura priekšā es jūtos atbildīga. Vēl ir  visas klientes, visi brīnišķīgie e-pasti, ko viņas raksta. Visi īsie ziņojumi Instagramā, katrs mazais «patīk» ir mana aizrautība un degsme par to, ko es daru ikdienā, veidojot šo zīmolu.

Zeķēs slēpjas spēks

Viss izveidojās pirms 11 gadiem, kad mazais Sockbox veikaliņš vēra durvis Rīgā, Brīvības ielā. Sākumā tur nebija ļoti daudz cilvēku, faktiski tur nāca mani draugi un daži garāmgājēji, un vēl bija tie, kas apstājās, jo blakus varēja novietot automašīnu. Es gāju ārā no veikala un ņēmu cilvēkus aiz rokas: vai jūs, lūdzu, varat ienākt iekšā un paskatīties? Esmu izveidojusi veikalu, kurā ir sieviešu un vīriešu, kā arī kompresijas zeķes. Es tajā brīdī ticēju, ka sievietes laime ir atkarīga no zeķēm, jo sievietes gaita zeķēs ar zeķturi ir pilnīgi cita. Sievietes gaita, kad viņa dodas pie priekšnieka uz svarīgām pārrunām un viņai kājās ir mežģīņu zeķes, un kad viņa pārmet vienu kāju pār otru. Tajā slēpjas kaut kas maģisks.

Tā bija mana pārliecība, ka mēs kā sievietes varam šos ieročus izmantot. Tie paši par sevi neko nenozīmē, tas mūs nekādā ziņā nepadarīs veiksmīgas vai laimīgas, tas vispār neko neatrisinās. Tā ir tikai viena maza iespēja, kuru es izmantoju brīžos, kad man vajag kaut kur pasmelties spēku. Tā man šķita pirms daudziem gadiem, kad mana pārliecība bija, ka zeķes ir visas laimes avots.

INESE OZOLA, zīmola Amoralle dibinātāja, savu spēku meklē sievišķībā, meklējot līdzsvaru profesionālajā un privātajā dzīvē. Foto no foruma Līdere


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru