Strenči, Ēvele un Trikāta – pret Valkas jūgu!

- 25.Februāris, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Vakar pēcpusdienā Strenču centrā gandrīz stundu skanēja jestra mūzika, vispirms pastiprinātājā, tad daudzbalsīgā tautas korī tika skandēti kodolīgi lozungi.

PRET VARAM patvaļu reģionālās reformas plānos, PAR Beverīnas novada Trikātas pagasta, Burtnieku novada Ēveles pagasta, Strenču novada pievienošanos topošajam Valmieras novadam. Visu triju novadu pārstāvji, kā arī tālāku ceļu mērojušie limbažnieki piedalījās mītiņā Strenču centrā, kamēr šo triju novadu lauksaimnieki un uzņēmēji ar smago tehniku pa Strenču tranzītielu vienotā kolonnā izbrauca no pilsētas vienas robežas – Valkas virzienā – līdz otrai robežai – Valmieras virzienā, protestējot pret VARAM plānoto Ēveles un Trikātas pagastu, kā arī Strenču novada pievienošanu Valkas novadam. 

LAI MŪS SADZIRD RĪGĀ! Strenčos vakar protesta mītiņš bija lieliski organizēts, gādājot gan par interesantiem plakātiem, gan par kodolīgiem saukļiem. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Jānis - 26.Februāris, 2020 - 20:15

Nevienam tā Valka nav vajadzīga. Ko viņi mūs tur velk.

Lasītājs - 28.Februāris, 2020 - 09:11

Ēvelei, Strenčiem un Trikātai virziens ir Valmiera. Tā tas vēsturiski ir bijis un būs arī turpmāk. Var jau tagad vienot pie Valkas, bet pēc laika vienalga taisīs jaunu reformu un pievienos Valmierai.

Pievienot komentāru