Tālavas BMX sportisti godalgotās vietās Tallinā

- 20.Maijs, 2016

Aizvadītās nedēļas nogalē Igaunijā notika UCI C1 kategorijas sacensības BMX «King of Tallin», kas bija arī jaunuzceltās trases atklāšanas pasākums. Tajā startēja vairāki BMX kluba «Tālava/VBSS» sportisti, kuri spēja tehniski sarežģītajā trasē un nepatīkamos laikapstākļos uzrādīt ļoti augstvērtīgus rezultātus.

Elites sieviešu grupas sacensībās uzvaru guva Sandra Aleksējeva, bet vīru junioru konkurencē otro vietu izcīnīja Mikus Strazdiņš. B15-16 grupā nepārspēts palika Edvards Glāzers, tāpat kā Elvis Puroms, kurš šoreiz startēja M17+ ieskaitē. Par uzvarētājiem vēl kļuva Līva Lizete Glāzere (G9-12) un Patriks Krauklis (B6).

Godalgoto trijniekā vēl iekļuva Madara Kate Treimane (3. vieta G8-) un Imants Sokolovs (3. vieta CR17+). Soli no pjedestāla palika Lelde Šuma (JW) un Kārlis Pedraudzis (B11-12), kuri finišēja ceturtajā pozīcijā.  Spēcīgāko finālbraucienos iekļuva arī Niks Kalvāns (5. vieta B7-8),  Gustavs Steķis (6. vieta B6) un Matīss Ivo Treimanis (7. vieta B6).

Arī otrās dienas sacensībās — «1st Peetri BMX Games» — «Tālava/VBSS» sportisti bija labāko pulkā. Pie uzvaras tika Elvis Puroms (M17+), Edvards Glāzers (B15-16) un Līva Lizete Glāzere (G9-12). Mikus Strazdiņš finišēja otrais vīru junioru konkurencē. Madara Kate Treimane bija trešā G8- grupā. Vēl finālbraucieniem kvalificējās Kārlis Pedraudzis (4. vieta B11-12), Roberts Artūrs Krūmiņš (6. vieta B8-), Niks Kalvāns (7. vieta B8-) un Ralfs Frīdvalds (8. vieta B9-10).

Starts Tallinā bija pēdējais sagatavošanās posms pirms gaidāmā starta pasaules čempionātā, kas 25. — 29. maijā notiks Kolumbijas pilsētā Medelīnā. Tajā no «Tālava/VBSS» kluba piedalīsies Sandra Aleksējeva, Edvards Glāzers un Patriks Krauklis.