Tehnikas monstri

11.Oktobris, 2018
Dzīvesstils
Laikrakstā

Kamēr Rūcamlapa pamazām gatavojas lielajiem Latvijas Gada auto 2019 testu braucieniem, tikmēr paraudzīsim draudzīgajā portālā iAuto.lv, kas jauns pasaulē radīts tā sauktās speciālās tehnikas segmentā. Šoreiz skats uz tālām zemēm – Japānu un Kanādu, kur auto inženieri patiešām no sirds pastrādājuši, lai nonāktu pie ikdienā ļoti praktiski izmantojamiem jaudīgiem spēkratiem.

Japānis ekstrēmām situācijām

Īpaši organizācijai Sarkanais Krusts paredzēta autobūves koncernā Nissan tapusī pikapa Titan versija – reāli no bāzes modeļa XD Diesel Midnight Edition Crew Cab izveidots vesels mobils ātrās reaģēšanas komplekss.

Pikapa kravas kastes daļā tam izveidota kulba, kurā satilpst klimatkontrole, mikroviļņu krāsns, ledusskapis asins preparātu uzglabāšanai, gulta un izlietne. Speciālā transporta aprīkojumā iekļauta 284 litru degvielas tvertne, komplekts pirmās medicīniskās palīdzības sniegšanai, mobilā virtuve, strāvas ģenerators, saules paneļi, interneta WiFi atbalsts un tents. Uz pikapa Titan jumta uzmontēts bagāžnieks, kā arī papildu apgaismes bloks.

Ja runājam par šī ātrās palīdzības monstra tehnisko daļu, tad jāatzīmē, ka pikapam ir uzlabota piekare ar maināmu augstumu un regulējamiem amortizatoriem, izmantoti pastiprināti buferi, mašīnas lifts, tas aprīkots ar piecarpus tonnas pavilkt spējīgu elektrisko vinču. Protams, automobilis arī atbilstoši apauts – ar Nitto Ridge Grappler bezceļu riepām. Visu šo bagātību uz priekšu velk 5 litru V8 dīzeļdzinējs, kas attīsta 314 zirgspēku jaudu.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru