Topošie mediķi mācās Vidzemes slimnīcā

- 19.Augusts, 2021
Veselība un labklājība
Laikrakstā

Šovasar Vidzemes slimnīcā atkal bija sastopami topošie mediķi – Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Medicīnas fakultātes 10 studenti pēc 3. kursa izgāja māsu jeb klīniskās aprūpes praksi, praksē strādāja 30 māsas no RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžas, Latvijas Universitātes (LU) Rīgas Medicīnas koledžas, LU Rīgas 1. Medicīnas koledžas, LU un RSU un četras vecmātes no RSU un LU. Savukārt no 30. augusta Vidzemes slimnīcā praksi uzsāks vairāk par 20 RSU 6. kursa studentiem, lai strādātu stacionāra nodaļās. 

Vidzemes slimnīca kā vasaras prakses vieta topošo ārstu vidē esot pievilcīgs un gribēts objekts – to gadu no gada atzīst uzrunātie praktikanti. Te viņiem ļaujot daudz ko pašiem darīt, personāls esot atsaucīgs, draudzīgs un pacietīgs un palīdzot studentiem patiešām kaut ko iemācīties. 

Katrīna Elīna Bērziņa un Sanda Putniņa ir divas no desmit topošajiem ārstiem, kas pa nedēļai iepazina māsas darbu terapijas un ķirurģijas nodaļās. Katrīna Elīna ir mārupiete. Ar grupas biedrenēm izlēmušas, ka vasaras praksē nepaliks Rīgā, bet dosies «uz laukiem». Pasniedzēji pat ieteikuši – ja gribat ko vairāk iemācīties, brauciet uz reģionālajām slimnīcām. Par Vidzemes slimnīcu līdz tam dzirdējusi tikai labas atsauksmes un tagad, praksi noslēdzot, savu izvēli nenožēlo.

BRĪDI PIRMS PRAKSES NOSLĒGUMA. Attēlā (no kreisās): Sanda Putniņa, Katrīna Elīna Bērziņa un Sanita Groskopfa. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru