Tūrisma objekti aicina!

- 16.Maijs, 2017
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Kā jau lielākā daļa tūrisma objektu, arī Naukšēnu Cilvēkmuzejs sācis tūrisma sezonu. Muzejā no šī gada ir arī tūrisma punkts, kurā muzeja darba laikā var uzzināt vajadzīgo par mūsu novada tūrismu, kā arī atrast informāciju, kartes par citām vietām Latvijā un arī Igaunijā. Lai popularizētu tūrisma objektus mūsu novadā, ir izveidota akcija Iepazīsti Naukšēnu novadu - 2017. Kas jādara, lai piedalītos šajā akcijā? No 1. maija līdz 28. oktobrim no astoņiem dotiem objektiem jāapmeklē seši, tajos izvēloties kādu no viņu piedāvātajiem maksas pakalpojumiem. Savācot sešus zīmodziņus uz akcijas kartītes, noslēgumā iespējams piedalīties izlozē, kurā galvenā balva ir 170 eiro dāvanu karte SPA hotelī Ezeri.

Bet, protams, nav jau tikai viena balva! Katrs tūrisms objekts, kas piedalās akcijā, dod izlozei balvas no sava objekta. Akcijas dāvanu sarakstā ir: ekskursija gida — ģeologa Daiņa Ozola pavadībā jebkurā vietā Ziemeļvidzemes Ģeoparka teritorijā; SIA Naukšēni dāvanu komplekti; kūrmājas Rūjas Nāras dāvanu karte Plosta brauciens pa Rūju 40 minūtes; kūrmājas Rūjas Nāras dāvanu karte Nakšņošana+pirts apmeklējums 2 personām; Naukšēnu vīna darītavas produkcijas grozs; zemnieku saimniecības Stūri produkcijas grozs; Eriņu mototrases dāvana — motobraucēja krekls; Zirgu vārdotājas dāvanu karte Izjāde stundas garumā 2 personām; SIA Ķoņu dzirnavas vilnas sega. Bet lielāko uzsvaru es tomēr liktu uz to, ka ieguvējs būs arī tas, kas nevinnēs neko, — cilvēki būs iepazinuši ko jaunu! Bieži vien dzirdam, ka vietējie saka — nav daudz kur bijuši tepat pie mums, mūsu tūrisma objektos. Tad nu šī ir tā iespēja apmeklēt, iepazīt, nemaz nebraucot tālu. Jo arī pie mums ir savas pērles, kuras ir pietiekami interesantas. Atliek tikai neslinkot un neatrunāties! Lai mūsu objektus spētu apmeklēt arī tādi, kuriem nav sava transporta, muzejs tūlīt pēc Muzeju nakts, 21. maijā, aicina sēsties mūsu autobusā un iepazīt šo akciju!

Interesanta solās būt Latvijas piļu un muižu akcija, kurā piedalās arī Naukšēnu muiža. To apskatot, iegūsti zīmoga nospiedumu savā akcijas kartē un turpini tos vākt arī citās muižās un pilīs!

Aicinām tūristus no tuvienes un tālienes! Un ticiet, pie mums skan Naukšēnu disko, līst Naukšēnu vīns, rūc motorplosts Ruhjas Donalds un moči Eriņu mototrasē un vēl, un vēl…

Bet to vari uzzināt, tikai atbraucot! Sīkāku informāciju par mūsu akcijām, notikumiem vari izlasīt mūsu novada mājaslapā www.naukseni.lv.

SKATS no Naukšēnu muižas uz tiltu.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru