Uzvara ar bagātīgu vārtu birumu

8.Novembris, 2022

Optibet Virslīgas 35. kārtas spēlē Valmiera FC viesos izcīnīja svarīgu un pārliecinošu uzvaru (6:1) pret SK Super Nova Salaspils komandu.

Mača ievads diezgan nervozs, jo mājinieki savā laukumā spēli uzsāka bez liekas nervozitātes, vairākkārt bīstami uzbrūkot. Spēles 13. minūtē pirmo reizi duelī iesaistījās mūsu Rihards Matrevics, kurš pēc stūra sitiena glāba komandu no potenciāla vārtu zaudējuma.

Soli pa solim mača vadības grožus tomēr spēja pārņemt Valmiera FC – pirmā iespēja Raimondam Krollim, kura sitienu atvairīja pretinieku vārtsargs. Desmit minūtes vēlāk mūsu kapteinis reabilitējās un pēc centrējuma ievirzīja bumbu vārtos. Uzreiz pēc tam – nākamais uzbrukums, kurā atkal precīzs Krollis, kas teicami nostrādāja vārtu priekšā un raidīja bumbu garām vārtsargam, lai panāktu 2:0.

Valmiera FC informācija

RAIMONDS KROLLIS (Nr. 7) – šīs sezonas pārliecinoši trāpīgākais vārtu guvējs Optibet Virslīgas turnīrā.