Valmierā top Rimi hipermārkets

31.Jūlijs, 2019
Valmierietis
Laikrakstā

Daudzi būs ievērojuši, ka Rīgas ielā, braucot galvaspilsētas virzienā, tieši pirms degvielas uzpildes stacijas Neste notiek aktīva būvniecība. Par šeit topošo Rimi hipermārketu Valmierietim pastāstīja Rimi Latvia hipermārketu tīkla direktors Gatis Pakalnieks:

«Kopš 10. jūnija te, Rīgas ielā 74, norisinās jaunā Rimi hipermārketa būvniecība, kas tiks pabeigta jau tuvākā pusgada periodā. Šobrīd objektā notiek zemes darbi, betonētas ēkas pamatu pēdas,  uzsākti arī ūdens un kanalizācijas izbūves darbi. Jaunās ēkas būvnieks ir SIA Bukoteks, kā apakšuzņēmēji ir piesaistīti SIA REA būve, kas veic betonēšanas darbus, savukārt SIA Limbažu ceļi ir atbildīgi par zemes darbiem un teritorijas labiekārtošanu.

Kopējā projekta zemes platība ir 14291 kvadrātmetrs, apbūves laukums — 3976 kvadrātmetri, zaļā zona —  3335 kvadrātmetri, gājēju ietvēm paredzēts 1045 kvadrātmetrus liels laukums. Tāpat pie jaunā veikala būs 160 autostāvvietas un 98 velosipēdu novietnes. Rimi veikals atradīsies ēkas pirmajā stāvā, tam būs arī papildu tehniskās telpas divos stāvos. Kopā ar Rimi veikalu zem viena jumta būs vēl vieta astoņiem nomniekiem.

TĀ IR PATLABAN. Rimi hipermārketa būvlaukumā celtniekiem darbs dzen darbu!


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru