Valmiera/ORDO Jelgavā sagrauj mājiniekus

- 15.Marts, 2016

Svētdien ļoti pārliecinošu uzvaru viesos izcīnīja mūsu basketbolisti, Jelgavā neatstājot nekādas cerības mājiniekiem. Būtiski, ka šī uzvara — jau 22. šosezon — valmieriešiem (22-6, 78,6%) pēc ilgāka laika atkal deva iespēju nostāties uz otrā pakāpiena Aldaris LBL regulārā čempionāta tabulā, apsteidzot vicečempionus ventspilniekus (21-6, 77,8%) un tikai nedaudz atpaliekot no jaunajiem līderiem VEF Rīga (12-3, 80%).

BK JelgavaValmiera/ORDO 56:95 (16:22, 15:23, 7:30, 18:20)

Mājinieki viesiem, kuri pirms svarīgajām cīņām BBL bija devuši atelpu Gabrānam un Aigaram Šķēlem, pretī spēja likt tikai 8 basketbolistus, faktiski padodoties jau pirms spēles. Tieši šādus spēku samērus arī varēja vērot laukumā no pirmās līdz pat pēdējai minūtei. Uzspēlēt dabūja un arī punktus guva visi mūsējie, treneri vairāk ļāva spēlēt rezervistiem, kam spēle Jelgavā bija laba iespēja sevi parādīt. Jau atkal ļoti līdzvērtīgi bija starta piecnieka un rezervistu gūtie punkti: 50 un 45. Vienīgais, kas izpalika — simtnieks uzvarētājiem uz rezultātu tablo.

Jau 5. minūtē Jonāts viesu pārsvaru pirmoreiz vērš divciparu skaitlī — 15:4. Tomēr pirmajā puslaikā mājiniekiem spēku vēl pietiek, tādēļ pēc 20 minūtēm valmierieši priekšā tikai 14 punktus — pēc Kaufmaņa metiena puslaiks beidzas ar 45:31.

LABS TRENIŅŠ PIRMS NOPIETNĀKĀM CĪŅĀM. Svētdien Jelgavā valmieriešiem sanāca laba gatavošanās pirms izšķirošajām spēlēm BBL čempionātā. Mūsu garākais vīrs Dāvis Rozītis (pa labi) divcīņā pret mājinieku centru — leģionāru Augustinu Jankaiti. Edgara Vaivada foto