Valmiera/ORDO pāri Ogrei — sausām kājām

- 8.Februāris, 2016

Sestdien valmierieši izbraukuma LBL mačā Ogrē ar mājiniekiem nekādus variantus — atšķirībā no abu komandu iepriekšējās tikšanās ogrēniešu laukumā — tabulas pastarīšiem nepiedāvāja, rezultatīvā spēlē gūstot 17. panākumu turnīrā. Šī uzvara ļāva mūsējiem pakāpties uz otro pozīciju (uzvaru procents 77,3%) Aldaris LBL regulārā čempionāta tabulā, apsteidzot VEF Rīga (76,9%).

čempionāta tabulā, apsteidzot VEF Rīga (76,9%).

Ogre/Kumho Tyre – Valmiera/ORDO 69:93 (10:17, 23:26, 16:26, 20:24)

Viesiem atpūtās Gabrāns, tāpēc lielāka slodze spēles vadīšanā bija abiem Zvaigžņu spēles sākuma piecnieka dalībniekiem brāļiem Šķēlēm, no kuriem vecākais, Armands, atzīts par Aldaris LBL janvāra MVP! Ierindā bija arī Iļjins, tāpēc mūsējiem bija iespējas uzbrukumā izmantot 5 divmetriniekus!

Mājinieki vadībā netika ne uz brīdi — jau pirmajā ceturtdaļā divreiz viesiem plus 7, bet 10 minūšu rēķinu fiksē Vīņauds — 17:10.

Spēles 14. minūtē Blaus panāk 10 punktu pārsvaru valmieriešiem — 26:16. Jau nākamajā minūtē viņam 2/2, un pirmoreiz plus 14 pie 30:16. Līdz puslaika beigām mājinieki nedaudz sadeldē ciemiņu pārsvaru, pēc 20 minūtēm, kad eksvalmierietis Vītols trāpījis abus soda metienus, valmierieši vadībā vien ar 43:33.

PĀRI VISIEM! Neskatoties uz ogrēniešu Kārļa Apsīša (no kreisās) un Mihaila Hlebovicka (no labās) pretestību, bumbu grozā raida Valmieras/ORDO centra spēlētājs Lauris Blaus (Nr. 16). Edgara Vaivada foto