Valmieras čempionātā badmintonā

- 8.Aprīlis, 2016
Sports
Laikrakstā

Ar pilsētas pašvaldības atbalstu tika noorganizēts Valmieras atklātais čempionāts badmintonā dubultspēlēs. Piedalījās daudzi vadošie Latvijas spēlētāji. Vasarā Valmierā notika Latvijas olimpiāde, tāpēc prieks, ka spēcīgā konkurencē labi nospēlēja Valmieras badmintona kluba un Valmieras Bērnu sporta skolas badmintonisti.

Sieviešu dubultspēlēs 1. vieta Anitai Švalbei un Sandai Viskantai, 5.v. Danielai Langinai un Danutei Sēnei, 6.v. Zanei Brencei un Inesei Preinbergai, 10.v. Danai Bortkēvičai un Norai Konovalovai, 11.v. Diānai Baltiņai un Kitijai Bergai.

Vīriešu dubultspēlēs 2.v. Ojāram Koziņecam un Elmāram Pituram, 3.v. Artūram Ķelpem un Mairim Loiko, 5.v. Gintam Dreijam un Robertam Laurim, 8.v. Rihardam Blaubergam un Mārtiņam Zemešam, 9.v. Raivo Bobrovam un Artim Kļaviņam, 11.v. Uģim Melderam un Mārim Rinkum, 12.v. Edmundam Litiņam un Marekam Pomkam, 14.v. Gatim Grigorjevam un Kristapam Šnepstam, 15.v. Rudolfam Levinam un Robertam Žugam, 16.v. Gustavam Ankravam un Robertam Beikmanim, 23.v. Guntaram Lācim un Mārim Miķītim, 24.v. Aigaram Cinim un Aleksandram Villam.

Jauktajās dubultspēlēs 1.v. Mārim Rinkum un Anitai Švalbei, 4.v. Gintam Dreijam un Annai Pumpurei, 8.v. Ojāram Koziņecam un Dacei Šneiderei, 9.v. Artūram Ķelpem un Sandai Viskantai, 11.v. Uģim Melderam un Danutai Sēnei, 12.v. Rihardam Blaubergam un Danielai Langinai, 13.v. Elmāram Pituram un Ilzei Ērmičai, 17.v. Rūdolfam Levinam un Tatjanai Dvornikai, 19.v. Jānim Vaivodam un Diānai Baltiņai.

VALMIERAS ZELTA PĀRIS. No kreisās: Anna Pumpure ar Terēzi Balodi (otrās), Anita Švalbe un Sanda Viskanta (uzvarētājas) un Dace Šneidere ar Ilvu Lineju (trešās). Vjačeslava Baskova foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru