Valmieras hokejisti piedzīvo sagrāvi Rīgā

- 17.Februāris, 2017

Visu mīlētāju dienā Valmieras hokejisti viesojās pie HS Rīga 2000 komandas. Šoreiz pārāki izrādījās jaunie hokejisti, kuri nesaudzīgi pieveicas valmieriešus ar 2:10. Vārtus Valmieras HK labā guva Pauls Krūmiņš un Reinis Cimdiņš.

Rezultātu atklāja rīdzinieki spēles septītajā minūtē, mača turpinājumā abas komandas apmainījās ar noraidījumiem. Noraidījumu izciešot Valmieras komandas spēlētājam, mājinieki pamanījās izmantot viena vīra pārsvaru (0:2). Līdz perioda beigām rīdzinieki guva vēl divus bezatbildes vārtus. Periods noslēdzās ar mājinieku uzvaru 4:0.

Spēles otrajā trešdaļā HS Rīga hokejisti turpināja dominēt, septītajā minūtē rezultāts uz tablo vēstīja jau 6:0. Pēc sestajiem ielaistajiem vārtiem valmierieši pieprasīja 30 sekunžu pārtraukumu. Tomēr pārtraukums redzamu atbalstu Valmieras HK hokejistiem nedeva. Perioda 15. minūtē mājinieki panāca 7:0. Divas minūtes pirms trešdaļas beigām valmieriešiem vienus vārtus atguva Pauls Krūmiņš. Periods noslēdzās ar rezultātu 1:7.

Trešā perioda ceturtajā minūtē mājinieki guva astotos vārtus. Pēcāk Reinis Cimdiņš vienus vārtus atguva, tomēr spēle vairs nebija glābjama (2:8). Uzreiz pēc spēles atsākšanas iemetiena mājinieki guva devītos vārtus. 15. minūtē ar abpusēju rupjību izcēlās abu komandu hokejisti, mājinieku spēlētājs vēl saņēma desmit minūšu sodu. Neilgi pēc tam desmitos un pēdējos vārtus spēlē guva bijušais Valmieras hokeja skolas audzēknis Ričards Grīnbergs. Spēle noslēdzās ar Valmieras HK zaudējumu 2:10.

HS Rīga 2000 – Valmieras HK  10:2 (4:0, 3:1, 3:1)

Vārti: 06:16 Priževoits (Bergs, Siņegubovs) 1:0, 14:27 Siņegubovs (Romans, Freidenfelds) 2:0, 14:55 Priževoits (Freidenfelds, Romans) 3:0, 19:12 Bergs (Mintautiškis, Grīnbergs) 4:0, 26:05 Freidenfelds (Siņegubovs, Bite) 5:0, 26:33 Larionovs (Aiše) 6:0, 34:37 Grīnbergs (Mintautiškis, Trasūns) 7:0, 38:00 Krūmiņš (Bīnerts) 7:1, 43:25 Strods (Grīnbergs) 8:1, 53:42 Cimdiņš (Anis) 8:2, 53:49 Priževoits (Freidenfelds, Siņegubovs) 9:2, 54:39 Grīnbergs 10:2.

Nākamo spēli Valmieras HK aizvadīs nākamceturtdien, kad viesos spēkosies ar Jūrmalas SS hokejistiem.