Valmieras ielas: situācija uz gadu mijas sliekšņa

- 5.Janvāris, 2021
Ekonomika
Laikrakstā

Pagājušajā gadā daudz tika darīts ielu rekonstrukcijas projektos. Par to, kas paveikts 2020. gadā un kuros no objektiem, kur skaidri zināms finansējums, darbi šogad turpināsies, Liesmai 2021. gada pirmajā darba dienā pastāstīja Valmieras pilsētas pašvaldības ceļu būvinženiere INESE KOKENBERGA: 

«Pirmā iela, ko pērn nodeva ekspluatācijā, bija Kauguru iela. Tas bija tā sauktais pārejošais objekts, ko iesāka 2019. gadā, bet pabeidza 2020. gadā. Tāpat bija ar Dakstiņu ielas pirmo un otro kārtu. Šī iela gar jauno katlumāju pagaidām bez asfalta, izbūvējām tik, cik atļāva līdzekļi. Piebraukšana katlumājai nodrošināta, neviens cits pa Dakstiņu ielu pagaidām nebrauc. Ielā izbūvētas visas komunikācijas, brauktuvei uzbērts konstruktīvais slānis, atliek tikai salikt apmales, uzstādīt apgaismojuma laternu balstus un noasfaltēt. Kad šie darbi notiks, tas atkarīgs no finansējuma. 

Pērn Valmierā turpinājās virsmas apstrāde ielām. Kopā bija trīs līgumi. Vienā iepirkumā darbi gāja diezgan raiti, tas bija Ezera, Dikļu, Dauguļu, Parka, Upes, Ūdru, Krasta, Vienības, Ziemeļnieka, Pilātu un Lazdu ielā. Kaut arī ielu te bija visvairāk, šo līgumu izdevās pabeigt visātrāk. Otrā līgumā bija Straupes iela un Ūdens ielas gabaliņš, tur būvniekam īsti ar darbiem nevedās, nācās arī soda naudas sarēķināt, bet beigās jau viss tika padarīts.

PIRMAIS RAKUMS 2021. GADĀ. Būvfirmas Woltec vīri tranšejā uz Ziloņu ielas pēc tam, kad ekskavators lielumu izracis, ar lāpstām veido gultni maģistrālajam lietus ūdens kanalizācijas vadam, pa kuru ūdens, pirms tam iztekot cauri divām nosēdakām un tur visu lieko atstājot, nonāks Dzirnavu ezeriņā. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru