Valmieras novadā uzstādīti visi 19 VNF Domu krēsli

- 27.Augusts, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

It visās Valmieras novada apvienībās un  Valmierā ir atklāti un uzstādīti 19 Valmieras novada fonda (VNF) Domu krēsli. Beidzamie četri no tiem atklāti dažādās Valmieras vietās un apkaimēs – Burkānciemā, Pārgaujā, pilsētas centrā un netālu no Valmieras Olimpiskā centra. Īpaši aicinām tajos apsēsties vecāka gadagājuma cilvēkus, radīt jaunas idejas un tās iesniegt VNF vietējo projektu konkursā «Sev, tev, novadam» jau rudenī!

Kopš jūlija līdz pat augusta vidum 19 VNF Domu krēsli ir atklāti Burtnieku, Dikļu, Ēveles, Kocēnu, Matīšu, Naukšēnu, Ramatas, Rencēnu, Sēļu, Skaņkalnes, Trikātas un Vecates pagastā, kā arī Rūjienas, Strenču un Valmieras pilsētā. Valmierā  Domu krēslos iespējams apsēsties blakus bērnu rotaļu laukumam Meža un Sila ielas krustojumā Pārgaujā, Burkānciemā – Loku un Vienības ielas krustojumā, pilsētas centra daļā – Beātes un Limbažu ielas krustojumā un Vaidavas un Siguldas ielas krustojumā.

Lai vecos ļaudis mudinātu pilnveidot savas jaunradītās idejas un priekšlikumus, VNF aicinās apmeklēt Valmieras novada Senioru domrades septembra un oktobra ceturtdienu un piektdienu rītos un pēcpusdienās. Vērts norādīt, ka domradēs izskanējušām idejām būs prioritāra nozīme VNF ikgadējā vietējo projektu konkursā «Sev, tev, novadam».

DOMU KRĒSLU atklāšana. Senica Raymondo foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru