Valmieras Rotari kluba stipendijas – jau 27. reizi

- 1.Marts, 2024
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Pirmdien Valmieras Rotari kluba biedri uz savām iknedēļas pusdienām kluba mītnes vietā viesnīcā Wolmar jau tradicionāli bija uzaicinājuši kluba 2024. gada stipendiātus. 

Savā ziņā šoreiz pat varēja vilkt kādas paralēles ar Spēlmaņu nakti, kas pieskaņota Eduarda Smiļģa dzimšanas dienai, jo stipendiju pasniegšanas ceremonija notika 26. februārī, kas ir dažas dienas pēc 1905. gadā Čikāgā dibinātās organizācijas Rotary International 119. dzimšanas dienas 23. februārī un Valmieras Rotari kluba 29. dzimšanas dienas, kas bija dienu iepriekš –  25. februārī.

Ieradušies bija astoņi no deviņiem stipendiātiem, vienīgi topošā multimediju dizaina speciāliste Dārta Kancēviča no Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas atradās radošā komandējumā.

AR STIPENDIJU APLIECINĀJUMA RAKSTIEM. Kopbildē pēc kopīgām pusdienām Valmieras rotariešu mītnes vietā viesnīcā Wolmar (no labās) Valmieras novada Izglītības pārvaldes vadītāja Iveta Pāže, Rihards Bērziņš no Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāziijas, Valmieras Rotari kluba prezidents Guntars Štrombergs, Brenda Beļājeva no Valmieras 5. vidusskolas, Annija Tauriņa no Valmieras Valsts ģimnāzijas, Rūta Karlīna Bakaisa no Valmieras tehnikuma, Mārcis Stepanovs no Mazsalacas vidusskolas, Renārs Nerips no Valmieras Viestura vidusskolas, Amanda Čākure no Rūjienas vidusskolas un Marks Titko no Valmieras 2. vidusskolas. Jāņa Bērtuļa foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru