Valmieras sākumskolā gatavojas Dziesmu svētkiem

- 7.Februāris, 2024
Izglītība
Laikrakstā

2. februāra pēcpusdienā Valmieras sākumskolā no malu malām saplūda koristi. Vairāki kori, diriģenti, vairāk nekā 200 dalībnieku, lai piedalītos koru nometnē.

Gaiteņi, zāle, kabineti piepildījās ne tikai ar nošu grāmatām, smaidošām sejām, bet arī ar matračiem, segām, mīļmantiņām, uzkodu paciņām, grāmatām un milzīgu enerģiju. Kad kopkoris dzied Svinību zālē, lai arī tas ir tikai mēģinājums un balsu salīdzināšana, sapludināšana, sadziedāšanās, pārņem izcila sajūta, tāda, ka «skudriņas skrien» un acīs iezogas pa asarai. Tāds ir kora spēks! Tā priekšā stājas diriģentes no Valmieras Pārgaujas sākumskolas, Valmieras Viestura vidusskolas, Strenču pamatskolas, Rūjienas vidusskolas un, protams, mūsējās.

Pienāk vakars, un skolā ierodas sporta pedagogi: Signe Lūsiņa un Ilze Bruņiniece. Tiek vērtas sporta zāles durvis, un dziedātāji pārtop par sportistiem. Notiek vairāki turnīri vienlaikus: florbolā, tautas bumbā, futbolā. Ir sacensība, azarts, fiziskās aktivitātes, kuras vada abas prasmīgās sporta skolotājas Ilze un Signe.

Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru