Valmieriešiem trīs badmintona Gada balvas

12.Janvāris, 2021
Sports
Laikrakstā

8. janvārī tiešsaistes ceremonijā tika pasniegtas Latvijas badmintona Gada balvas, šādi jau sesto gadu pēc kārtas izvērtējot iepriekšējā gadā Latvijas badmintonā notikušo. Balvu Gada spēlētāja jau otro gadu pēc kārtas saņēma siguldiete Jekaterina Romanova, bet balvu Gada spēlētājs pirmo reizi saņēma valmierietis Andis Bērziņš.

Iepriekš Latvijas badmintona Gada balvas ceremonijas ir notikušas klātienē, sākotnēji svinīgā atmosfērā pasniedzot balvas, pēc tam saviesīgi ballējoties. Šogad tas nebija iespējams ārkārtas situācijas ierobežojumu dēļ. «Mēs apzināti izvēlējāmies piektdienas vakaru, zinot, ka visi sveicēji, apsveicamie un interesenti būs mājās  komandantstundas dēļ. Tā bija iespēja visus virtuāli sapulcināt kopīgā pasākumā, atskatoties uz aizvadītajā gadā notikušo,» informē Latvijas Badmintona federācijas (LBF) valdes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Lūs­veris, viņš bija arī viens no pasākuma vadītājiem.

«2020. gads bija īpašs Covid-19 dēļ. Bija arī ierosinājums šogad Latvijas badmintona Gada balvas nepiešķirt. Taču, neskatoties uz ierobežojumiem, ir notikušas sacensības, Latvijas spēlētāji ir piedalījušies Pasaules un Eiropas reitinga turnīros, tai skaitā Eiropas čempionātos. Spēlētāji ir trenējušies, treneri ir trenējuši, tiesneši ir tiesājuši. Mums ir ar ko lepoties, to arī izvērtēsim,» skaidro G. Lūsveris.

LAUREĀTI Arīna Babre un Andis Bērziņš. Foto no Anda Bērziņa arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru