Vārtsargs nedrīkst baidīties

- 19.Augusts, 2020
Sports
Laikrakstā

Pirmdien Vidzemes Olimpiskajā centrā (VOC), turpinot nodrošināt atbalstu bērnu un jauniešu sportam, svinīgā pasākumā Valmieras hokeja klubs Valmiera/BSS saņēma dāvanu no uzņēmuma Maxima Latvija jauno vārtsargu apmācības veicināšanai – pilnu vārtsarga ekipējuma komplektu. Dāvinājums pasniegts jauno Latvijas vārtsargu atbalsta programmas ietvaros, kas ir Maxima Latvija un Latvijas hokeja federācijas (LHF) iniciatīva.

Jauno hokeja vārtsargu atbalsta programmas ietvaros Maxima Latvija 20 hokeja skolām visā Latvijā dāvina pilnu vārtsarga ekipējumu, kurā ietilpst ķivere, nūja, kājsargi, cimdi, slidas un viss pārējais, kas nepieciešams, trenējoties vārtsarga pozīcijā. Tas ir pats dārgākais ekipējums hokeja komandā, tāpēc šāds atbalsts ļaus mazajiem hokejistiem treniņu procesā vienkāršāk izmēģināt vārtsarga prasmes, bet treneriem sniegs iespēju jau laicīgi pamanīt jaunos talantus, kas nākotnē var izaugt par Latvijas hokeja izlases vārtsargiem.

«Vidzemes Olimpiskajam centram patīk, ka tā būda rūc, ka ledus laukums ir piepildīts, ka tajā spēlē bērni un ir emocijas. Paldies tiem, kas palīdz šīs emocijas gādāt, jo katra forma ir ļoti dārgs prieks, un ir patiesi labi, ka tagad visi bērni, kas vien gribēs, varēs šo formu vilkt, mēģināt, trenēties un varbūt dienās brauks uz Kanādu un Ameriku, kā to izdarījuši mūsu puiši pirms tam. Novēlu visiem trenēties, izvirzīt lielus mērķus – tad noteikti kāds no jums tiks spēlēt superīgās komandās,» jaunos hokejistus sveica VOC valdes priekšsēdētājs Artis Jansons.

Prieku neslēpa arī Valmieras bērnu un jaunatnes sporta skolas vecākais treneris hokejā Juris Štāls: «Man milzīgs prieks par katru bērnu, kurš sper kāju pāri šim slieksnim, papildinot kopējo hokeja saimi Valmierā. Kad es prasu ģērbtuvē, kurš grib stāvēt vārtos, parasti paceļas daudzas rokas. Un nu ir tā fantastiskā iespēja, pirms spert šo soli, pašiem pamēģināt. Paldies gan Maximai, gan federācijai, gan pārējiem par to, ka mums ir radīta iespēja tikt pie tāda inventāra.»

ARTŪRS IRBE (no kreisās) pasākuma noslēgumā pēc kopīga foto dalīja autogrāfus, parakstoties uz jauno valmieriešu formas krekliem, ripām un hokeja nūjām, katram vēlot atrast savu vietu hokejā. Jāņa Līgata foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru