Vēlēties – tas ir atslēgvārds!

- 14.Maijs, 2021
Nedēļas nogale
Laikrakstā

Iepazīstieties – NATĀLIJA JUŠKOVA. Ar sevi viņa iepazīstina kā ar mammu, Cēsu novada pašvaldības uzņēmējdarbības attīstības projektu vadītāju un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes reģiona Cēsu nodaļas vadītāju, taču citiem mēdz atbildēt vienkāršāk – ka darbojas ar uzņēmējiem, ir uzņēmēju balss un atbalsts, piesaista investīcijas reģionam vai organizē pasākumus uzņēmējiem. 

Pastāstiet lasītājiem, kur jūs esat dzimusi un kur tagad dzīvojat?

Dzimu un uzaugu zilo ezeru zemē – Latgalē, pēc 12. klases devos studēt uz galvaspilsētu, kur satiku savu vīru, bet nu jau sešus gadus dzīvojam Vidzemē. Vēl pirms ārkārtas situācijas valstī mana darbadiena bieži izskatījās šādi: pamodos un brokastoju Līgatnē, devos uz darbu Cēsīs (pa ceļam ievedot bērnus bērnudārzā un skolā), pastrādājusi Cēsīs, devos pie LTRK kolēģiem uz Valmieru un vēl vakarā visa ģimene devāmies uz Siguldu, kur sportojām Raiņa parkā un baseinā. Līdz ar attālināto darbu es noteikti ietaupu laiku un līdzekļus, jo tagad ar ģimeni dzīvojamies pa Līgatni un uz Valmieru, Cēsīm, Siguldu aizbraucam daudz retāk.

Jūs darbojaties gan Cēsīs, gan Valmierā. Pastāstiet, kas jums liekas īpašs šajās abās pilsētās.

Cēsis un Valmiera ir ideālas vietas ģimenēm ar bērniem, jo ir plašas izglītības, sporta un izklaides iespējas, kā arī svaigs gaiss un daba, abas pilsētas piedāvā neskaitāmus pastaigu maršrutus gar Gauju. Tāpēc arī abās pilsētās ir aktuāls mājokļu jautājums, jo pieprasījums pārsniedz piedāvājumu – nepārtraukti redzu sludinājumus «ģimene vēlas pirkt/nomāt dzīvokli/māju». Abas pilsētas attīsta uzņēmējdarbības vidi: Valmierā uzņēmējiem ir pieejama atbalsta programmu «Zīle», Cēsīs grantu konkurss «Dari Cēsīm», uzņēmējiem ir pieejamas starta telpas koprades mājā «Skola6» Cēsīs un modernas iekārtas, tehniskais atbalsts koprades darbnīcā «Dare» Valmierā, abās pilsētās industriālās teritorijās ir pieejama augstākā līmeņa infrastruktūra, tikai nāc un būvē savu ražotni industriālajā parkā.

NATĀLIJAS JUŠKOVAS ģimene atpūtā. Foto no personiskā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru